takım

VKPAK Makine, Çin'in önde gelen şehri, Çin'in ekonomik, finans, ticaret ve nakliye merkezi olan Şangay'da bulunmaktadır. Sadece makinemizin yüksek kalitesiyle değil, aynı zamanda mükemmel müşteri hizmetlerimizle de gurur duyuyoruz. VKPAK, tek noktadan verimli satın alma hizmeti sağlamak için etiketleme makinesi üreticisinden başladı, ayrıca dolum makinesi, kapak makinesi ve paketleme makinesinden birçok fabrikaya yatırım yaptı ve paylaştı. Araştırma ve geliştirme mühendislerimiz, müşterinin yiyecek ve içecek, kozmetik, kimya, pestisit, bilgi, iletişim gibi her türlü sektördeki çeşitli gereksinimlerine göre özelleştirilmiş makineler için profesyonel çözümler üretebilir. İhtiyaçlarınızı karşılamak için uygun paketleme çözümü sunmak bizim avantajımızdır. ve misyon.

Her tür ve şekildeki ambalajlar için kendinden yapışkanlı etiketleme çözümlerine odaklandık. Üretim süreciniz için etiketleme makinelerine ihtiyacınız varsa, özel uygulamalarınıza uyacak basit veya uygun bir çözüm sağlayabiliriz.

Fabrika Gösterisi

Yüksek kaliteli, yüksek performans ve üst düzey kullanıcıların hislerini kullanmasını önemsiyoruz. Teknolojik avantajımızı siz değerli müşterilerimizle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz. İyi bilinen kuruluşlarla uzun vadeli işbirliği içinde, gelişmiş yönetim deneyimlerini ve teknolojilerini öğrendik ve birçok iyileştirme ve yenilik kazandık.

Otomasyon ekipmanı trendlerine ve anlayışına dayanan VKPAK, teknolojik yenilikçiliğe inanmış, pazar talebine göre kendini geliştirmeye yönelik kendini geliştirme yaklaşımı, pazar talebi işletmenin uzun vadeli gelişimine yol açmış, lider bir teknoloji olmuştur. iyi bir üne sahip olan ve yerli ve yabancı işletmelerden büyük destek alan üstün kalite, iyi teknik hizmetler. % 80 sipariş normal müşterilere gelir ve müşterilerin tavsiye eder.

Desteğiniz ve memnuniyetiniz, çabamızın yönü ve dürtüsüdür. Size tüm avantajımızı göstereceğiz, birlikte büyüyelim. Sizinle uzun vadeli ve dostane bir iş yapabileceğimize eminiz. Güveniniz, hizmetimiz ve makinemiz yüzünden.

Bizim takım