Düz Şişe Etiketleme Makinesi

Tam otomatik düz şişe etiketleme makinesi, kağıt kutu, dosya cebi, kağıt dosya, karton ve kitapların üzerine etiketleme gibi bir çok ürün çeşidinde kullanıma uygundur. Farklı kaplama mekanizmalarının eklenmesi ve kullanılması da kullanılabilir. yüzeyleri pürüzsüz olma eğiliminde olan ürünlerin bazı yüzey etiketlemeleri için. Çalışan sürecin entegre çalışması aşağıdaki gibidir:

Öncelikle etiketlenmeyi bekleyen ürünler manuel çalışma, kart yarma makinesi veya akış hattına bağlanarak konur veya tedarik edilir. Ve konveyör bandı ürünleri teslim eder ve çubuk iletme gibi düzeltme mekanizması onları doğru ayarlar. Düzeltilen ürünler, konveyör bandının sürülmesi ile indüktörden geçecektir. İndüktör sinyali aldıktan sonra, mesajı alan program belleğine gönderecek ve sinyal, kafa işaretini kontrol etmek için çıkış sinyali gönderecek ve etiketleme işlevini gerçekleştirecektir. Etiketlemeden sonra ürünler üzerindeki mekanizma ile tekrar etiket üzerine kapatılacaktır. O zaman, üstteki etiketin tüm süreci tamamlanacaktır. Etiketli ürünler toplanabilir.

Bu yan etiket etiketleme makinesi / düz şişe etiketleme makinesinin makinesi, son derece kullanıcı dostu ve çok sağlamdır. Ön, arka ve yandan etiket yapıştırmak için çok uygundur; düz, oval, kare, yuvarlak şekilli kaplar. Ayrıca, bu modern düz şişe etiketleme ekipmanı, etiketlerin ve ürünlerin şekline ve boyutuna bağlı olarak bir dakikada maksimum 100 etiketleme kapasitesine sahiptir. Etiketleme hızı aynı zamanda ürünün makine konveyörü üzerinde daha yüksek hızda kararlı hareketine de bağlıdır. Bu otomatik, dikey ve lineer makine, üstten tutucu bant sistemi ile senkronize olan bir ürün hizalama sistemine sahiptir. Hatta en yeni mikro işlemci kontrollü etiket dağıtma sistemini ve etiketler ve ürünler için benzersiz bir algılama sistemini içerir. Bu çok amaçlı düz şişe etiketleme makinesi aslında çok sayıda kullanıcının modern paketleme için çeşitli gereksinimlerini karşılar. Çok hızlı, hassas, verimli ve uzun ömürlü bir ekipmandır. Kolay kullanım, aletlerin veya parçaların en az değiştirilmesine neden olur. Ayrıca, bu düz şişe etiketleme makinesi özellikle bir cep sistemi ve bir besleyici sonsuz sistem ile tasarlanabilir; Etiketleri mükemmel bir şekilde uygulamak için konveyör üzerindeki şişeleri doğru şekilde hizalamak için. Hatta ayrı bir tek nokta ve senkronize hız kontrol sistemi içerir. İçsel etiket uzunluğu algılama sistemi, etiket uzunluğu ayrıntılarının belleğe manuel olarak girilmesini ve depolanmasını önlemeye ve etiket boyutunu değiştirmek ve ekipmanı yeniden başlatmak için her seferinde aynı verileri almaya yardımcı olur. Bu düz şişe etiketleme sistemi böylece zamandan tasarruf sağlar, makinenin durma süresini önler, üretimi artırır ve masrafları azaltır. Bu otomatik şişe etiketleme makinesinin yanı sıra, tek taraflı düz şişelere etiket uygulamak ve hatta yuvarlak şekilli şişelerde etiketlerin etrafına gövde / sarmak için de kullanılabilir. İsteğe bağlı cam veya akrilik güvenlik kabini de mevcuttur.

Otomatik düz şişe etiket etiketleme makinesi, en kullanıcı dostu olanlardan biridir. Ürün şekline / boyutuna ve etiket boyutuna bağlı olarak dakikada 120 etikete kadar çıktı ile düz / oval / kare / yuvarlak şekilli kaplara ön, arka veya yan etiketler uygulamak için uygundur. Üstten tutucu bant sistemi ile senkronize otomatik ürün hizalama sistemi. Makine, etiket ve ürün için kullanıcı dostu algılama sistemine sahip modern, sofistike mikro işlemci kontrol etiketi dağıtma sistemine sahiptir. Makine aynı zamanda opsiyonel sarma sistemi ile de mevcuttur, düz şişelere tek taraflı etiket uygulamak veya yuvarlak ürünlere sarma yuvarlak etiket uygulamak için kullanımı daha esnek hale getirir.

Hız, doğruluk ve dayanıklılık ile yüksek verimlilik gerektiren, modern paketleme hatlarının büyük kullanıcılarının ihtiyaçlarını karşılamak için en çok yönlü, zarif tasarımlı lineer etiketleme makinesi. Minimum alet veya parça değişikliği gerektiren, kullanımı kolay ayarlamalar. Makine, hassas etiketleme uygulaması için konveyör üzerinde şişelerin mükemmel hizalanmasını sağlayan robotize ikiz hareketli cep sistemi veya ikiz besleme sonsuz sistemi ile tasarlanabilir ve tedarik edilebilir. Ürün sabitleme sisteminin seçimi, ürün şekline, boyutuna ve gerekli hıza bağlıdır.

Etiket etiketleme makinesinin kendine özgü tek noktadan senkronize hız kontrol sistemi vardır. Dahili otomatik etiket uzunluğu algılama sistemleri, etiket uzunluğu verilerinin manuel olarak beslenmesi ve hafızaya kaydedilmesi ve etiket boyutunun değiştirilmesi ve makinenin yeniden başlatılması için her seferinde aynı verilerin alınması ihtiyacını ortadan kaldırır. Sistem böylece değerli zaman tasarrufu sağlar, makinenin çalışmama süresini önler ve daha yüksek üretim elde edilmesine yardımcı olur. Makine, isteğe bağlı olarak sertleştirilmiş (kurcalanmış) cam veya akrilik güvenlik kabini ile tedarik edilebilir. Mevcut pazar ihtiyaçlarını karşılamak için tüm temel özelliklere standart donanım olarak ihtiyaç duyan makineler, ayrıca maliyet ve zamandan tasarruf sağlar.

Opsiyonel özellik olarak makine özellikle tek taraflı düz şişelerin yanı sıra yuvarlak şişelere gövde / sarma etiketlerin uygulanması için tasarlanabilir.

Tam otomatik düz yüzey etiketleme makinesinin ana mekanizmaları:

1. Baş işaretinin yuvasını ayarlamak, X ekseni, Y ekseni, Z ekseni ve R ekseninin yönünü ayarlayabilir.

2. Başlık, parçaları içerir - toplama mekanizması, silindir mekanizması, soyma mekanizması, besleme mekanizması, taşıma dişlisi ve motoru çekme.

3. Konveyör bant, etiketlenecek ürünleri etiketleme alanına getirip bitirmek için kullanılır. Daha sonra ürünleri bu alandan göndermek için.

4. Konveyör iletken çubuğu, ürünleri teslim ederken olumlu bir etki olarak işlev görür.

5. Ekrana dokunun. İnsan-makine işlem arayüzü, ekipmanın açılma ve durma durumunu kontrol etmek, hata ayıklama parametrelerini değiştirmek, G / Ç izlemeyi gözlemlemek vb. İçin kullanılır.

6. Elektrik kutusunu kontrol etmek, ekipmanın devre konfigürasyonuna bağlıdır.

Düz şişe etiketleme çözümüne ihtiyacınız olduğunda, VKPAK gereksinimlerinizi karşılamak için aşağıdaki ürünleri sağlar