Kutu Etiketleme Makinası

Oluklu Kutular, Kılıflar ve Karton Ambalajlar için Otomatik Etiketleme Sistemi

VKPAK etiketleme makinesi ile en iyi şekilde önerilir.

İster tüketim malları için kutuları, ister gıda için kartonları, ister başka bir ürün türü için ambalajları etiketliyor olun, etiketleme sisteminiz önemlidir. Ürünleri üretirken veya dağıtırken, verimlilik ve hassasiyet başarınız için çok önemlidir. Özensiz veya yavaş sistemler, üretiminizi ve karınızı tamamen raydan çıkarabilir. Bu nedenle, işletmeniz için güvenilir bir kutu etiket aplikatörü seçmek çok önemlidir.

Ticari Kutuların Etiketlenmesi

Ticari nakliye ve paketleme için sonsuz seçenek vardır ve bunların tümü hassas kutu etiketlemesi gerektirir. Mısır gevreği kutuları veya pizza tepsileri gibi gıda ambalajları için katlanır kartonlar kullanabilirsiniz. Bu tür kutular, her kutuya hassas bir şekilde uygulanan parlak ve net etiketlerle en iyi şekilde görünür. Otomatik kutu etiketleme makinelerimiz, her paketin aynı ve tüketici için hazır olmasını sağlar.

Diğer bir popüler seçenek de oluklu mukavva, sunta veya birleşik mukavva olarak da adlandırılan oluklu kutulardır. Bu kutular nakliye için mükemmeldir. Distribütörler genellikle bunları elektronik gibi daha büyük tüketim malları için kullanırlar. Bu durumlarda, uyarlanabilir ve güçlü bir kutu etiketleyici kesinlikle gereklidir.

Kutu Etiketleme Makinesi Çeşitleri

Köşe sarma etiketi
Köşe sarma etiketi, bir kutunun iki bitişik paneline bir etiket uyguluyor. Bu etiket genellikle ürün bilgilerini içeren bir barkoddur.
1-Panel etiketi
1 tarafı etiket, bir kutunun üstüne, yanına veya altına bir etiket uygulama işlemidir. Bu etiket genellikle ürün bilgilerini içeren bir barkoddur.
2-Panel etiketi
2 tarafı etiket, bir kutunun 2 tarafına iki ayrı etiket yapıştırma işlemidir. Bu etiket genellikle ürün bilgilerini içeren bir barkoddur.

Gelişmiş pazar gelişimini akılda tutarak, özel bir Kutu Etiketleme Makinesi yelpazesi sunmaktayız. Sunulan etiketleme makinesi, yetenekli profesyonellerimizin rehberliğinde üstün kaliteli bileşenler ve en son teknoloji kullanılarak üretilmiştir. Sağladığımız etiketleme makinemiz, kalitesini sağlamak için çeşitli kalite önlemlerine göre kontrol edilir. Bunun dışında müşterilerimiz bu etiketleme makinesini bizden cep dostu fiyatlarla alabilirler.

Başvurular

Kullanılan Uygulamalar:

Yiyecek ve içecek
İlaçlar
Makyaj malzemeleri
Kişisel Bakım ürünleri
Tarım
Tarım ilacı
FMCG
Sağlık vb.

Kullanım Alanları:

Etiket Etiketleri
Hologram Etiketleri
Fiyat Etiketleri
Kendinden Yapışkanlı Etiketler
Ürün Bilgi Etiketleri

Aşağıdaki gibi Mevcut Ekstra Uygulamalar:

Şişe Yok Makine Durdurma.
Çıkartma Makinesi Durmaz.
Muhafazalı Makine.
Etiket Doğrulama Uygulaması.
Kamera Sistemleri.
Barkod Tarayıcı Uygulaması.
Özel Uygulama.
Barkod / Veri depolama Uygulaması.

Kutu etiketleme çözümüne ihtiyacınız olduğunda, VKPAK gereksinimlerinizi karşılamak için aşağıdaki ürünleri sağlar