Kese-Etiketleme-Makinası

VKPAK, poşet etiketlemeyi bilir. Birkaç farklı torba etiketleme sistemi tasarladık. Doldurulmuş poşetler için VKPAK, üretim hattınıza doldurduktan sonra, ancak paletlemeden önce etiket poşetlerine bir etiket yazıcı aplikatörü veya etiket uygulayıcı koyabilir. Tarih ve lot kodları, barkodlar ve içerikler gibi bilgiler basılır ve / veya mevcut konveyör hattındaki torbaya otomatik olarak uygulanır. Bu, herhangi bir VKPAK etiketleyicisi ile gerçekleştirilebilir. Etiketleyicinin belirli modeli ve boyutu etiket boyutuna, yazdırma motoru tercihine ve üretim hızına bağlıdır.

VKPAK, doldurulmamış poşet etiketleme için bir torba besleme ve etiketleme sistemi tasarlamıştır. Bu sistem, boş poşeti etiketleme ünitesine sunmak için robotik bir vakumlu kaldırma sisteminden yararlanır. Torba sunulduğunda, etiketleyici bilgi etiketini boş torbaya yazdırır ve / veya uygular. Daha sonra doldurma sürecini beklemek için bir toplama kutusuna götürülür.

Her iki torba etiketleme sistemi, mevcut veritabanı / sipariş işleme sistemlerine entegre edilebilir veya bağımsız bir işlem olarak kurulabilir.

Mükemmel bir Kese Etiketleme Makinesinin en büyük üreticilerinden ve ihracatçılarından biri olarak kendimizi tanıtmaktan gurur duyuyoruz. Çeşitli endüstrilerin paketleme hatlarında yaygın olarak kullanılmaktadır. Tek taraflı veya çift taraflı etiket uygulaması sağlayan gelişmiş bir teknoloji ile entegre olan bu makine, önceden hazırlanmış boş dik poşetlere etiket uygulamak için yaygın olarak kullanılmaktadır. Farklı özellik ve konfigürasyonlara sahip müşteriler için mevcut olan bu Torba Etiketleme Makinesi, çeşitli standart kalite parametreleri üzerinde sıkı bir şekilde test edilmiştir.

Kese Etiketleme Makinesi Çeşitleri

Etiketi yeniden mühürle
Torbanın arkasına bir Yeniden Mühür etiketi yerleştirilir. Bu, poşeti açıldıktan sonra yeniden mühürlemek için kullanılır. Yeniden mühürlenen poşet etiketi, ürünün daha uzun süre korunmasına yardımcı olur.
Ön etiket
Torbanın önüne bir Ön etiket yapıştırılmıştır. Bu, marka bilinirliği için ürünlerin birincil ambalajına ek olarak kullanılabilir. Bir örnek fiyat indirimi etiketi olabilir.
Arka etiket
Torbanın arkasına bir Arka etiket yapıştırılmıştır. Bu, üründe verilen alanı aşan ek bilgileri içerebilir. Bu poşet etiketi ayrıca ürünlerin beslenme bilgilerini de sağlayabilir.

VKPAK otomatik etiketleyici çok yönlüdür ve önceden hazırlanmış boş dik duran poşet veya poşetlere tek taraflı veya çift taraflı etiket uygulamasına izin verir. Küçük parti çalışmalarında geniş bir ürün yelpazesine hitap etmesi gereken üretim ortamları için idealdir.

Özel yapım poşet etiketleme makinesi, istiflere yerleştirilen ve tabakalı bir yığına taşınan poşetlerin üstünü ve altını etiketler. Ürün örnekleri şunları içerir ancak bunlarla sınırlı değildir: Kahve, THC, Esrar, Esrarla ilgili ürünler, Baharatlar.

Kese etiketleme çözümüne ihtiyacınız olduğunda, VKPAK gereksinimlerinizi karşılamak için aşağıdaki ürünleri sağlar