Ürün Etiketleme Makinesi

Doğrudan Ürüne Etiketleme

Doğrudan kitaplara, ısıtma deliklerine, çelik bobinlere veya peynir bloklarına etiketleme yapıyor olun, ürününüzü etiketlemek için bir VKPAK çözümü vardır.

VKPAK birçok doğrudan ürün etiketleme sistemi tasarlamıştır. Bu sistemler, uygulamaya bağlı olarak bir VKPAK etiket baskısı ve etiketleme aparatı veya etiket aplikatörü içerir. Ayrıca tartı, özel montaj, malzeme taşıma, tarayıcılar, doğrulayıcılar, muhafazalar veya entegre dokunmatik ekranlı bilgisayarlar gibi çevre birimleri de içerebilirler. Doğrudan ürün etiketlemesi için etiket uygulama yöntemleri arasında tampon, tampon üfleme, üfleme veya silme yer alır.

VKPAK'ın sistem entegrasyonu konusundaki itibarı, ürün etiketleme uygulamalarında bir avantajdır. İster yazılım entegrasyonu, ister malzeme işleme entegrasyonu veya her ikisi olsun, birçok uygulama bir tür entegrasyon gerektirir. VKPAK, her müşterinin özel gereksinimlerini karşılamak için ürün etiketleme sistemleri tasarlama konusunda uzmandır.

VKPAK'ın eksiksiz paketleme çözümlerinin bir parçası olarak, otomatik etiketleme makineleri çeşitli paketleme makineleri ile veya bağımsız bir birim olarak kullanılabilir. Norland International, hat içi veya masa üstü uygulamalar için uygun çok çeşitli etiketleyiciler ve basınca duyarlı, daralan kılıf veya rulo beslemeli etiketleme çözümleri sunar. Bu etiketleme çözümleri çok yönlüdür ve su ve içecek, kozmetik, gıda, ev eşyaları ve daha fazlası dahil olmak üzere neredeyse her sektördeki talepleri karşılar. İhtiyaçlarınıza en uygun etiketleme makinesini belirlemek için VKPAK'taki ekibinizle iletişime geçin.

VKPAK'ta sunulan etiketleme çözümleri, yüksek hızlı etiket yazıcı uygulayıcısını kapsamaktadır. Bu geniş etiketleme çözümleri yelpazesi, çeşitli ürün tanımlama ihtiyaçlarını karşılamak için sunulmaktadır. Etiketleme çözümleri etiket yazıcı aplikatörlerini, etiket aplikatörlerini ve Etiket Yazıcılarını içerir. Herhangi bir sorunuz veya sorunuz için bir etiketleme çözümleri temsilcisiyle iletişime geçin.

Ürün etiketleme çözümüne ihtiyacınız olduğunda, VKPAK gereksinimlerinizi karşılamak için aşağıdaki ürünleri sağlar