Karton Etiketleme Makinesi

Oluklu kutu, Karton kutu baskı ve Etiketleme makinesi

Oluklu konteynerler, nakliye, depo, dağıtım ve lojistik pazarlarında kullanım için bir paketleme çözümü olarak çok yönlülük sağlar. Yüksek mukavemet / ağırlık oranı, onu bu uygulamalar için ideal bir seçenek haline getirir.

VKPAK, kutu etiketleme makinesi baskısı ve yüksek barkod okuma oranları dahil olmak üzere karakter yüksekliği, baskı çözünürlüğü ve barkod kalitesinde seçenekler sunan oluklu kutu üzerine etiketleme ve baskı çözümleri sunmaktadır.

Özellikleri

  • Esas olarak ilaç, günlük kimyasallar, karton ve diğer endüstrilerde kartonların veya kartların etiketlenmesinde kullanılır.
  • Son derece kullanıcı dostu ve etkileşimli dokunmatik ekran kontrolü, çalışmayı kolay ve basit hale getirir. Üretim kapasitesi ve kalan etiket sayısı gerçek zamanlı olarak görüntülenebilir. Ayrıca zengin ekran üzeri yardım fonksiyonları ve hata alarmları sunar.Kontrol programında kullanılan yapay zeka algoritması, ürün değiştirildiğinde parametre ayarı minimuma indirilmiştir.
  • Parametre kaydı kalıcı olarak kaydedilebilir. Sıfırlamaya gerek yoktur ve ürünleri değiştirirken sadece ilgili parametre gruplarını çağırır.
  • Etiketlere tarih kodlama için isteğe bağlı sıcak damgalama kodlayıcı veya mürekkep püskürtmeli kodlayıcı, etiketler üzerindeki barkodları taramak ve okunamayan ürünleri reddetmek için çevrimiçi barkod okuyucu.

Karton etiketleme, en temel otomatik etiketleme uygulamalarından biridir. Çoğu karton etiketleme uygulaması basittir. Bir tampon aplikatörlü bir etiketleme ünitesi, kutunun yan tarafına basılı veya önceden basılmış bir etiket uygular. VKPAK'ın tüm etiketleme birimleri, önceden basılmış etiketleri kartonlara yazdırabilir ve uygulayabilir veya uygulayabilir. Soru şu ki, kartonu NASIL etiketlemek istersiniz? Belirli bir baskı motoruna veya veri akışına ihtiyacınız var mı? Etiketin kartonun hangi tarafına uygulanmasını istiyorsunuz? Bitişik panel karton etiketlemeye veya köşe sargısına ihtiyacınız var mı? Etiket ne boyuttadır? Veriminiz nedir? Uygulamanız için en iyi etiketleyiciyi seçerken tüm bu sorular dikkate alınmalıdır.

VKPAK, karton etiketleme ekipmanı seçiminizin yanı sıra üretim hattınıza entegrasyon ve kurulum konusunda size yardımcı olabilir. VKPAK en kapsamlı baskı ve uygulama birimlerine sahip olduğu için, yazıcı uygulayıcılarına belli başlı etiket yazıcı motorlarından herhangi birini sunabiliyoruz. VKPAK yazıcı aplikatörleri ve aplikatörleri çoğu etiket boyutunu kullanabilir. Hatta BÜYÜK 8,5 ″ x 17 ″ etiket uygulayabilen ünitelerimiz bile var! Verim oranlarınıza bağlı olarak, VKPAK farklı vücut boyutlu birimler sunar. Kompakt Mini yazıcı aplikatörlerimiz 8 ″ OD etiket rulosu kullanır ve düşük hacimli uygulamalar veya alan kısıtlı uygulamalar için idealdir. Standart gövde boyutu, 16 ″ OD etiket rulosunu işleyebilir ve yüksek hacimli ve uzun karton etiket uygulamaları için mükemmeldir.

Avantajlar:

1) Kontrol sistemi: Yüksek kararlı çalışma ve son derece düşük arıza oranı ile SIEMENS marka PLC kontrol sistemini kullanın.

2) İşletim sistemi: SIEMENS 7 inç dokunmatik ekran, doğrudan görsel arayüz kolay kullanım, ayrıca yardım fonksiyonu ve arıza görüntüleme fonksiyonu ile zengin.

3) Kontrol sistemi: Alman LEUZE kontrol etiketi sensörünü, otomatik kontrol etiketi istasyonunu kullanın, kararlı ve kullanışlı işçi için çok daha yüksek bir gereksinime sahip değil

4) Etiket sistemi gönder: Alman Avery etiketleme motoru kontrol sistemi, yüksek hızda kararlı.

5) Alarm fonksiyonu: Makinenin çalışması sırasında etiket dökülmesi, etiketin kırılması veya diğer arızalar gibi hepsi alarm verecek ve çalışmayı durduracaktır.

6) Makine Malzemesi: Makine ve yedek parçaların tümü, yüksek korozyon direnci ve asla paslanma ile S304 paslanmaz çelik ve anodize üst düzey alüminyum alaşım kullanır.

7) Alçak gerilim devresinin tümü Alman Schneider markasını kullanır.

Karton etiketleme çözümüne ihtiyaç duyduğunuzda, VKPAK gereksinimlerinizi karşılamak için aşağıdaki ürünleri sağlar