Ampul Etiketleme Makinesi

Yüksek hızlı otomatik dikey ampul etiketleme makinesi modeli, etiketleme makinesi, ilaç ve ilgili endüstrilerde kullanım için katı gmp standartlarını göz önünde bulundurarak katı denetim altında üretilir. Üretim sürecinde benimsenen çok sıkı kalite kontrol standartları sorunsuz çalışmayı sağlar ve minimum bakım / kapatma süresi gerektirir. Makinenin yüksek çıkışı, üretim maliyetinden ve ayrıca değerli zamandan tasarruf sağlar. Otomatik ampul etiketleme makinesi, dakikada 220 ampule kadar gerekli çıktı için makinenin sorunsuz kontrolü için değişken ac frekanslı sürücü sistemine sahiptir. Online toplu baskıya sahip makineler. Süper sessiz makine minimum gürültü kirliliğine sahiptir ve bu nedenle iş gücü arasında verimlilik artışı sağlar. Eğimli besleme hunisi, etiketleme için nesnelerin eşit akışını sağlar.

Ampuller üzerine yüksek hızlı sarmalı uygulama için otomatik ampul etiket etiketleme makinesi. Ampul etiket etiketleyici, etiket ve ürün için kullanıcı dostu algılama sistemine sahip modern mikro işlemci kontrol etiketi dağıtma sistemine sahiptir. Ampul etiketleme makinesi, yuvarlak şişeler ve diğer yuvarlak nesneler üzerine etiketleme için uygundur. Ürünlere ve etiket boyutuna bağlı olarak dakikada 200 adede kadar etiketleme yapabilmektedir. Opsiyonel özel etiket algılama sistemi kullanılarak flakonlara çok yüksek hızda şeffaf (görünümsüz) etiketler uygulamak için özel olarak tasarlanmış elektronik ve mekanik sistem. Benzersiz tek noktadan senkronize hız kontrol sistemi ile tek ve tek yüksek hızlı döner çözgü etrafında etiketleme makinesi mevcuttur. Dahili otomatik etiket uzunluğu algılama sistemleri, etiket uzunluğu verilerinin manuel olarak beslenmesi ve hafızaya kaydedilmesi ve etiket boyutunun değiştirilmesi ve makinenin yeniden başlatılması için her seferinde aynı verilerin alınması ihtiyacını ortadan kaldırır. Sistem böylece değerli zaman tasarrufu sağlar, makinenin çalışmama süresini önler ve daha yüksek üretim elde edilmesine yardımcı olur.

Ampul nedir?

Bir ampul (ayrıca ampul ve ampul), genellikle katı veya sıvı olan bir numuneyi tutmak ve saklamak için kullanılan küçük, kapalı bir şişedir. Ampuller camdan yapılmıştır.

Modern ampuller, çoğunlukla havadan ve kirleticilerden korunması gereken farmasötikler ve kimyasalları içermek için kullanılır. İnce üst kısmı açık alevle eritilerek hava geçirmez şekilde kapatılırlar ve genellikle boyundan koparak açılırlar. Kimyasalın üzerindeki boşluk, kapatılmadan önce bir inert gazla doldurulabilir. Cam ampullerin duvarları genellikle herhangi bir zorluk çekmeden bir torpido gözüne getirilebilecek kadar sağlamdır.

Bir ampul etiketleme çözümüne ihtiyacınız olduğunda, VKPAK gereksinimlerinizi karşılamak için aşağıdaki ürünleri sağlar