Oval Şişe Etiketleme Makinası

VKPAK Oval Etiket Aplikatörleri, düşük bütçe maliyetini korurken, yüksek verimlilik, doğruluk ve güvenilirlik gerektiren modern ambalaj taleplerini en çok karşılayan çok yönlüdür. Kendinden yapışkanlı Oval Etiketleme Aplikatörlerimiz Düz, Oval, Kare, Yuvarlak şekilli şişelerde veya kaplarda tek, ön ve arka etiket uygulayabilir veya etiketlerin etrafına sarılabilir. Modülümüz, oval şekilli şişelerin maksimum stabilitesini ve düz pozisyonunu sağlar. Bu modül, hemen hemen her tür şişeye uygun hassas etiketleme uygulaması için konveyör üzerinde şişelerin mükemmel hizalanmasını sağlar.

Yüksek performanslı makinelerin etiketlemesi, kenarlardaki yetersiz etiketlerin veya düzensiz şişeler için daha düşük doğrulukta etiketlemenin önlenmesi için oval yumuşak plastik şişeler için özel olarak tasarlanmıştır.

Oval şişeler, aşağıdakiler dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere çok çeşitli kullanımlar ve endüstriler için idealdir:

  • Biyoteknoloji
  • Sözleşme Doldurucuları
  • Çevresel
  • Yiyecek ve Tatlandırıcılar
  • Sağlık hizmeti
  • Ev & Bahçe
  • Ev kimyasalları
  • Kapıcılık / Sanitasyon
  • Kişisel Bakım
  • Eczacılığa ait

Düz ve oval kenarlı ürünler için yapılandırılmış VKPAK, mükemmel doğruluk ve ayar kolaylığına sahiptir. Bir, iki veya hatta üç etikete ihtiyaç duyan düz veya oval kenarlı ürünleriniz varsa, VKPAK, işin tekrar tekrar kurulmasını kolaylaştıracak ön tasarıma sahiptir. Aşağıdaki resim bizim düşüncemizi gösteriyor - ki bu gerçek dünya için tasarlama, sabit bir silme fırçasının kıllarının eğimli bir yüzeye eşit basınç uygulayacağına dair gerçekçi olmayan umutlar değil (bu durumda, ürünün yüzeyinin eğrisi takip edilebilir. yaylı fırça montajımız). Bir VKPAK makinesi olan sipariş anında veya satış sonrasında modül ekleme seçeneği, çok hızlı ürün değişimi ile oval ve yuvarlak ürün yapılmasına olanak tanır.

Bizimki gibi görünen - performansımıza uyması pek olası olmayan - rakiplerimizin verdiği ekipman tekliflerinden korkmayın, tüm müşterilerimiz ekipmanımızın temsil ettiği değerden memnundur.

Özellikleri

Hızlı geçişler - Ürün Değişimi için gerekli herhangi bir araç yoktur. Büyük El çarkları, motor desteğine ihtiyaç duymadan neredeyse zahmetsiz ayarlamalara izin verir (Motor asistleri maliyet / karmaşıklık ve servis için başka bir şey ekler). Biraz daha pahalı kazınmış cetveller ve zamanla başarısız olabilecek "dijital göstergeler" üzerinden ölçeklendirme seçen konum ayarlarıyla basit tutmayı seçtik (yine servis edilecek başka bir şey). İşler arasındaki Kurulum süresi basit ve hızlıdır.

Tekrarlanabilirlik - Üretim işinizin tüm Elektronik ayarları / parametreleri, çalışmalar arasında tam tekrarlanabilirlik sağlayan dokunmatik ekrana kaydedilebilir.

Esneklik - VKPAK, İş aralığınıza uyacak birden fazla konfigürasyona izin veren modüler bir formatta tasarlanmıştır. Mekanik ve Elektronik, Mekanik VE ELEKTRONİK'in hızlı bir şekilde eklenmesini ve çıkarılmasını sağlayan Modülerdir.

Renkli Dokunmatik Ekran - kullanımı ve anlaşılması kolaydır. Ayrıca makine durum bilgisi ve sorun giderme menüleri de vardır.

Oval şişe etiketleme çözümüne ihtiyacınız olduğunda, VKPAK gereksinimlerinizi karşılamak için aşağıdaki ürünleri sağlar