Kova Etiketleme Makinası

Birçok endüstri, malzemelerini ve ürünlerini depolamak ve taşımak için kovalara güvenir. Hangi türde iş yapıyor olursanız olun, kova etiketleme sisteminizin güvenilir, hızlı ve hassas olması önemlidir.

Ürünlerinizin doğru etiketlendiğinden emin olmanın en iyi yolu, uyarlanabilir bir sistemdir. VKPAK makineleri tasarım olarak modülerdir ve farklı uygulamalar için çeşitli aksesuarlarla entegre edilebilir. VKPAK'ın makineleri, tam olarak kabınızın boyutuna göre kolayca ayarlanabilir, bir etiket yapıştırıldığında tam olarak yerinde tutun. Kova etiketleyici, etrafına sarılan etiketler veya dikdörtgen kovalar için düz yan etiketler gibi çeşitli farklı etiket türlerini barındırabilen hızlı bir sistemdir.

Video:

Mevcut tesisinize bağlı olarak, Kova etiketleme sistemimiz bağımsız bir sistem olabilir veya daha büyük bir üretim hattına entegre edilebilir. VKPAK'ın mühendislik yetenekleri güçlüdür ve üretim ihtiyaçlarınız için tasarlanmış bir otomasyon çözümü tasarlayabilmekten gurur duyuyoruz.

Ana Parametre (standart model)
Etiketleme Doğruluğu± 1 mm
Etiketleme Hızı30-45 adet / dak
Etiket boyutuUzunluk: 20 mm - 285 mm Genişlik: 20 mm - 135 mm
Ürün boyutuÇapı: 25mm-100mm H: 25mm-300mm
AğırlıkYaklaşık 185kg
Güç1000 W

Kova Kovası Etiketleme Çözümü

Kova etiketleme makinesi, etiket sayacı ile kullanımı kolaydır. Bir dizi geniş formatlı silindirik etiketleme uygulamasına uygun, önceden ayarlanmış bir parti kontrolü, klavye ve dijital ekran. Hızlı ve doğru etiketleme ve pnömatik kontrollü geçitleme için kademeli motorlara sahiptir. Optimum etiket yerleşimi için motorlu tahrik tertibatına sahip bir kova asansörü. Standart olarak opak etiket algılama ve kademeli ölçekle kolayca ayarlanabilen ön dağıtım ve etiket konumlandırma.

Hat içi kova ve kova etiketleme için güvenilir bir çözüm. Kovalar ve kovalar gibi silindirik kapları hassas bir şekilde etiketlemek için bir VKPAK baskı ve uygulama ünitesine veya etiket aplikatörüne benzersiz bir silinerek etiket uygulama kolu dahil edilmiştir. Kayışla çalıştırılan aplikatör kolu, etiketi güvenli bir şekilde silmek için kovanın veya tamburun çevresini takip eder.

Gösterilen sistem, önceden basılmış bir kova etiketi uygulamak için yatay konumda bir VKPAK etiket uygulayıcı içerir. Bu tür bir kova / kova etiketleme sistemi, eksiksiz ve okunabilir bilgiler sağlamak için 6 'genişliğinde veya 8.5' genişliğinde etiket gibi daha büyük bir etiket uygulayabilir.

Kova etiketleme makinesi, endüstrinin teknolojik olarak en gelişmiş Kova etiketleme makinesidir. Büyük endüstriyel yuvarlak ve kare kovalara, kovalara, sürahilere ve teknelere ön veya ön ve arka etiketleri doğru ve verimli bir şekilde uygulamak için özel olarak tasarlanmıştır. VKPAK'ın benzersiz yaklaşımı, tutarlı, kırışıksız uygulamayı garanti etmek için silme kapıları, hava manipülasyonu ve servo yönetimli kayış sistemlerini kullanır. Kulplu kova, kovalar, tüpler ve sürahileri sarmak için isteğe bağlı bir yönlendirme modülü, her seferinde hassasiyet için kulpları etikete yönlendirir.

Etiketleme Tipi ve Özellikleri

Kovaların, Kovaların, Sürahilerin ve Küvetlerin Önden veya Çok Panelli Etiketlenmesi İçin Güçlü ve Çok Yönlü Etiketleme Makinesi

Makine tipi: Kova etiketleme makinesi, kova etiketleme, kova etiketleme

Etiketleme Uygulamaları: Ön etiketleme, çok panelli etiketleme, tam sargı etiketleme

Konteyner Tipleri: Yuvarlak veya kare plastik kovaları, sürahileri, kovaları, küvetleri, metalleri ve diğer birçok malzemeyi etiketler

Gerekli Özelliklerinizi Karşılamak İçin Üretildi

Basit bir uygulama çözümüne ihtiyacınız varsa, kovalı etiket uygulayıcımız, en üst düzeyde iş verimliliği elde etmek için hızlı ve verimli etiket uygulaması sağlayan birçok premium özellikle birlikte gelir.

Maksimum Kova Etiketleme Verimliliği İçin Üretilmiş Benzersiz Tasarım

VKPAK'ta her zaman tesisinizin maksimum iş yükü verimliliği için optimize etmesine yardımcı olacak modlar ve yöntemler arıyoruz. Kova etiketleyicimiz aynı metodoloji kullanılarak oluşturulmuştur.

Etiketleme kafasına, uzun süre beslemeye yardımcı olmak ve taşımak için çeşitli değişken hızlı, kademeli motor tahrikli o-ring kayışları içeren, hava silindiri ile çalışan, kısa mesafeli, eğilebilir bir vakum ızgarası (yaklaşık 15 ″ uzunluğunda) takılıdır. , yumuşak etiketler. Muffin fanları, hareket sağlamak için etiketin kuru tarafını o-ringlere karşı tutmak için vakum üretimi için kullanılır.

Kova etiketleyicisi üzerindeki ızgaranın ucuna takılan sağlam, keçe bir silici baskısı, ilk takma için etiketi bastırmak amacıyla ürünün yüzeyine temas etmek için kullanılır; etiket ilerleyen ürün tarafından ızgaradan çekilirken yapışır.

Motorlu o-halkalar, etiketler dağıtılırken hareket eder ve etiketin ön kenarı keçe mendilin tepesine ulaştığında durur. Bu, durma pozisyonunu algılayan ve tutarlı (değişen etiket uzunluklarında bile) bir fotoelektrik etiket sensörü tarafından belirlenir.

Sıralı yönlendirmeyi korumak için her bir ürünün üstünü temizlemek için birbirine yakın aralıklı paralel tutamak kılavuz rayları (dikey bir konum için) monte edilir, bu da ürünlerin tutma kemeri dengeleyici düzeneğine giderken konumunun dışına dönmesini engeller.

Tüm bu adımlar, kova etiketleme sürecinizin sürekli olarak kapasiteyi en üst düzeye çıkarmasını ve kesinti süresini mümkün olduğunca ortadan kaldırmasını sağlamak için birlikte yapılır.

Birinci Sınıf Malzeme ve Bileşenlerle Dayanıklı Hale Getirildi

VKPAK'ın tüm etiket uygulayıcılarında standart olarak, kova etiketleyicimiz ağır hizmet tipi anodize alüminyum ve paslanmaz çelik bileşenlerden yapılmıştır. Kılavuz raylar, ürünün doğru ve tutarlı etiketleme için uygun parametreler dahilinde kalmasını sağlamak için kova etiketleyicinin konveyörüne yerleştirilmiştir.

VKPAK'ın Kova Etiketleyicisi ile tesisinizde en üst düzeyde operasyonel verimlilik sağlayın. Başlamak ve bir teklif istemek için bugün bizimle iletişime geçin.