Otomatik Özel Konik Şişeler Sivri Kaplar Döner Etiketleme Makinesi

Döner Etiket Etiketleme Makinesi, doldurulmuş ve kapatılmış konik şişelerin etiketlenmesi için kullanılır. Bu döner etiketleme makinesi kompakt olup, döner yapısı sayesinde çok daha az yer kullanır. Otomatik düzensiz şişeler Etiketleme Makinesi, çeşitli şekilli şişeleri dakikada maksimum 120 ampul hızla etiketler. Makine, mevcut iyi üretim standartlarına uygundur.

Koni konik sivri uçlu şişelerin etiketlenmesi için geleneksel döner etiketleme makinelerinde İşlem İşlemi

Otomatik Özel Konik Şişeler Sivri Kaplar Döner Etiketleme Makinesi Detayları

Besleme solucanından yıldız çarkına alınan kaplar, hassas aralıklarla yerleştirilir ve benzer mesafedeki etiket sarma noktasına ulaşır. Etiketleme noktasından girerken, konteynır sensörü servo motor ile başlar ve kayışa bastırarak tampon ve kayış arasında etiketi yumuşak bir şekilde bastırır. Etiket sensör fotosel, iki etiket arasındaki boşluğu algılar ve bir sonraki kap gelene kadar bunları tutar. Bu işlemin ortasında pnömatik baskı eki baskılar.

Sivri kapları tutmak için kalıplı özelleştirilmiş etiketleme makinesinin temel parametresi:

Otomatik Özel Konik Şişeler Sivri Kaplar Döner Etiketleme Makinesi Detayları

konik şişeler için otomatik döner etiketleme makinesi
Etiketleme kapasitesi (adet / dk): 40-150 adet / dk
Etiketleme doğruluğu (mm): ± 1.0 mm
Etiket boyutu: (L) 20-280mm (H) 30-140mm
Malzeme boyutu: Φ40-Φ100mm (H) 40-300mm
İçinde rulo (mm): Φ76mm
Rulo dış çapı (mm): Φ350mm
Makine boyutu (mm): (L) 2000 * (W) 850 * (H) 1450 (mm)
Güç kaynağı: AC220V 50Hz / 60Hz 1500W

Konteyner tutma kalıpları ile özelleştirilmiş döner etiketleme makinesi için numuneler

Konteyner tutma kalıpları ile özelleştirilmiş döner etiketleme makinesi için numunelerKonteyner tutma kalıpları ile özelleştirilmiş döner etiketleme makinesi için numuneler

Üretim tesisi etiketleme makineleri

Üretim tesisi etiketleme makineleri

Garanti: tüm makine için bir yıl garanti talep eder. (Garanti kapsamı dışında kalan sorunlar, kazalar, yanlış kullanım, yanlış uygulama, depolama hasarı, ihmal veya Ekipman veya bileşenlerinde değişiklik yapılmasıdır.

Kurulum: makine fabrikanıza geldikten sonra, ihtiyacınız olursa, teknisyenimiz makineyi kurmak ve test etmek için yerinize gidecek ve ayrıca işçinizi makineyi çalıştırma konusunda eğitecektir (Trenin saati işçinize bağlıdır) Masraflar (uçak bileti, yiyecek, otel, ülkenizdeki seyahat ücreti) hesabınızda olmalı ve teknisyen için günlük 100 USD ödemeniz gerekir. Ayrıca eğitim yapmak için fabrikamıza gidebilirsiniz.

Servisten sonra: Makinede sorun yaşanırsa teknisyenimiz en kısa sürede makinenin tamiri için yerinize gidecektir. Maliyet hesabınızda olmalıdır.