Pet Şişeler için Otomatik Kendinden Yapışkanlı Çubuk Dikey Etiketleme Makinesi

İnsan-makine diyalog tipi dokunmatik ekranı benimser: kullanımı kolay, basit, servo kontrol sistemi, PLC program kontrolünü benimser ve etiketlenecek şişenin tek tek girmesi için çift dağıtımlı tekerlek yapısını benimser. Etiketleme alanı, etiketleme doğruluğunu ve her şişenin geçiş oranını sağlar. Markalama mekanizması çok yönlü bir ayar yapısı benimser ve silindir etiketleme mekanizması, farklı özellikler altında ayarlamanın basit ve kullanışlı, öğrenmesi ve anlaşılması kolay olması için yukarı, aşağı, sola ve sağa çok açılı ayarlamayı gerçekleştirir. Etiketlemenin kararlılığını sağlamak için etiketleme hızını taşıma hızıyla senkronize etmek için taşıma mekanizmasına bir kodlayıcı eklenir.

Pet Şişeler için Otomatik Kendinden Yapışkanlı Çubuk Dikey Etiketleme Makinesi

Giriş

Bu otomatik şişe etiketleme makinesi, bir dizi kasa (paslanmaz çelik, alüminyum alaşımı), Bir dizi taşıma mekanizması, Bir dizi etiketleme gönderme cihazı, Bir tekerlek seti, Bir dizi şişe ayırma cihazı, Bir dizi tekerlek ayarından oluşur cihaz, Bir dizi Elektrik Sistemi.

Gıda, kimya ve ilaç endüstrisinde uygulanan her türlü şişe için uygun çok fonksiyonlu etiketleyici. Otomatik şişe taşıma, etiket ayırma, takma ve benzeri serileri gerçekleştirebilir. Makinenin tamamı, otomatik kontrol ve kontrol olacak mikro aletlerle kontrol edilebilir. Etiket ve şişeler aynı adımda olacaktır. Soğuk baskı sistemi de müşterinin ihtiyacına göre eşleştirilebilir. Hassas ve çok gürültü çıkarmadan ayarlanması ve çalıştırılması kolaydır, yedek parçaların bir kısmı müşterinin ihtiyacına göre yapılabilir.

Pet Şişeler için Otomatik Kendinden Yapışkanlı Çubuk Dikey Etiketleme Makinesi

Teknik parametre

Etiketleme hızı40-150pcs / dakika
Şişe çapı40-120 mm
Etiket boyutuL: 20-280mm Y: 30-140mm
Etiketleyici hatası≤ ± 0,5 mm
Makara dış çapı:Maks. 360 mm
etiket rulosu iç çapıφ76mm
ağırlık450kg
güç1.5kw
Makine boyutu2000 * 900 * 1700 mm

Pet Şişeler için Otomatik Kendinden Yapışkanlı Çubuk Dikey Etiketleme Makinesi

Ana elektrik konfigürasyonu:

eşyaisimmiktarmarka
1PLC Denetleyici1Tayvan DELTA
2İnsan-bilgisayar
arayüz
1Tayvan DELTA
3Frekans dönüştürücü1Tayvan DELTA
4Etiket gönderme motoru1Yankong
5Motor sürücüsü1Yankong
6Transformatör1Çin Seddi
7Güç1Tayvan DELTA
8Etiket inceleme sensörü1LEUZE
9Ürün inceleme sensörü1ANAHTARLIK
10Alarm1AMPUT
11Güç düğmesi1Schneider
12Acil Durum butonu1Schneider

Pet Şişeler için Otomatik Kendinden Yapışkanlı Çubuk Dikey Etiketleme Makinesi

Teknik Özellikler ve uygulama:

1. Gelişmiş insan-makine arayüz sisteminin bu otomatik şişe etiketleme makinesi afinitesi, işlem basit ve sezgiseldir, işlevin tümü hazırdır, zengin bir çevrimiçi yardım işlevine sahiptir. Yapı basit, kompakt, kullanımı ve bakımı kolaydır

2. Ünlü marka motor sürücüsünü benimser, besleme hızı sabit, güvenilirdir

3. Çalışma prensibi: Ayrı ürün parçaları ile şişe mekanizması, sensör ürünü algılar, sinyali uygun pozisyonda kontrol sistemine geri verir.

Etiket kontrol motorunu gönderin ve ürün etiketleme konumunda kalacak şekilde takın.

4. İşlem: ürün teslimatına (cihaz otomatik olarak) bir ürün (hat) koyun, ürün ayırma ve ölçüm - etiketleme - etiketli ürünleri toplayın.

5. Akıllı kontrol

Tüm makine olgun PLC kontrol sistemini benimser, makinenin istikrarlı ve yüksek hızda çalışmasını sağlar

6. Genel şekilli şişe cihazı, yedek parça olmadan şişe şeklinin çapından herhangi biri, hızlı konumlandırma ayarı

Not: (Mükemmel genel park şişesi etiketleme makinesi ile isteğe bağlı ve ayarlanabilir döner tekerlek

7. İşletim sistemi dokunmatik ekran kontrolünü benimser, işlem basit, pratik, yüksek verimliliktir, Mikser etiketleme hızı, iletim hızı, şişe, ayarlama ihtiyacına göre kademesiz hız düzenlemesini gerçekleştirebilir

8. Makinenin kapsamı: Çeşitli boyutlarda yuvarlak şişe etiketleme, Döner döner şişeler, daha katı Parçalar eklenmiş etiketler, bağlantı hattı için uygundur, ayrıca isteğe bağlı malzeme toplama döner tablası vardır ve bitmiş ürün toplama, ayırma ve paketlemeyi kolaylaştırır.

9. Kod sistemi: İsteğe bağlı konfigürasyonun (yazıcı) parçaları, üretim tarihini ve parti numarasını yazdırmak, şişe paketleme sürecini kesmek, üretim verimliliğini artırmak, İleri teknoloji parçaları (gaz / elektrik) aktüatör kod yazıcı sistemi, temizle, hızlı ve kararlı baskı. Gaz kaynaklı termal kod yazıcısı: 5 kg / cm2

10. Etiket kalitesi: Elastik pamuklu kemer benimser, etiketleme seviyesini kırışmadan, ambalajın kalitesini büyük ölçüde iyileştirir. Otomatik fotoelektrik algılama, etiketsiz çalışma, etiket otomatik düzeltme veya alarm otomatik algılama işlevi, sızıntı ve israfı önler.

Not: Bu çözüm, geleneksel standart ekipman içindir, ekipman iyileştirme için özel gereksinimleriniz varsa, yükseltme veya iyileştirme yapabilir.