Otomatik Maden Suyu Şişesi Shrink Sleeve Etiketleme Makinesi

Uygulama

Kılıf sistemi, çeşitli yuvarlak, kare, dikdörtgen ve oval kap türleri ve kontürlü ve kontursuz şekillerde tam gövde kılıf etiketlerini veya kurcalamayı gösteren bantları uygulamak ve küçültmek için tam otomatik bir shrink sleeve etiketleme sistemidir.

Her Kılıf Sistemi bir manşon aplikatörü, bir veya iki shrink tünel modülü (uygulamaya bağlı olarak), bir buhar jeneratörü ve kapları sistem üzerinden taşımak için bir paslanmaz çelik konveyör içerir.

Kılıf Sistemi, müşterilerimize başarılı uygulamalar sağlamak için entegre bir sistem olarak sunulmakta ve satılmaktadır.

Otomatik Maden Suyu Şişesi Shrink Sleeve Etiketleme Makinesi

Otomatik kılıf etiketleme makinesi

Senkronize iletim, herhangi bir transmisyon kayışı değişikliği hızla tamamlanacaktır. Değişimi ve bakımı altı saatten fazla süren geleneksel çok katmanlı türle karşılaştırıldığında, bakımı kolaydır ve bakımı kolaydır, bu nedenle üretimi etkilemez.

Çin'de 28mm-160mm'lik konteynere uygulanan birim kesici kafa düzlemi tasarımı. Asla değiştirmenize veya hata ayıklamanıza gerek kalmaz. Aynı zamanda benzersiz hafif dokunuşlu insan-makine ekranına sahiptir; bu, diğer türdeş ürünlerin önünde olan güvenlik ve rahatlığın yanı sıra otomatik arama orijinal konum anlamına gelir.

Çift küçülen etiket besleme düzlemi, etiketi sabitlemek için uygun olan makul yükseklik; Harekete geçirmeyi ve ayarlamayı önleyen mikro bilgisayar otomatik figürü. sadece hafifçe basmanız gerekir, etiket otomatik olarak algılar ve yerini bulur. Etiket değişikliği hızlı ve kolaydır. Ayrıca kesim yeri kesinlikle kesindir.

Etiket besleme ekipmanı: Senkronize kontrol etiket beslemesini sürmek, tedarik yeteneği dakikada 90 metre, hacim etiketi tedarik düzlemi 500 mm, kağıt tüpün iç çapı 4 ', 8', 10 'olacaktır. Etiket besleme konfigürasyonu Etiketin tam uzunluğunu ve istikrarlı, hızlı etiket beslemesini sağlayan kararlı.

Merkez direk, adım adım etiket yapısını uygular ve hız dakikada 150B'dir.

Yeni tasarlanan kesici kafa, hızın yüksek, hareketin kesin, kesimin düzenli ve küçülmenin güzel olduğu adım adım motor sürüşünü kullanır. Etiket senkronize konum yapısı ile işbirliği yapan bu tasarım, 1 mm içinde kesim konumunun hassasiyetini sağlar.

Çok noktalı acil durdurma düğmesi, güvenli üretimi garanti eden üretim boyunca uygun konumda acil durdurmayı sağlar.

Otomatik Maden Suyu Şişesi Shrink Sleeve Etiketleme Makinesi

Buhar Küçültme Tüneli

Farklı ve düzensiz yuvarlak şişeler, kare şişeler ve düz şişeler vb. Durumunda, yeni tarz buharlı daralan fırının ayarlanması ve bakımı kolaydır ve hatta küçülme özelliğine sahiptir. Düşük basınçlı buhar tamburunun dağıtımı ve buhar püskürtme şekli tek tip olup, dikişsiz tüp ile tasarlanmıştır.Nozul, ayarlanabilir üç segmente ayrılmıştır ve her segmentin yüksekliği, konumu ve buhar çıkışı sırasıyla ayarlanabilir. Mükemmel büzülme.Tüm makine, sadece engerden tasarruf etmekle kalmayan, aynı zamanda uluslararası güvenlik standardına da uyan ısı korumalı paslanmaz çelikten yapılmıştır.Paslanmaz çelik buz çözme tepsisi yoğun suyu toplar.Tüm makine, su geçirmez tasarımı ile benimser kolay kullanım ve düşük bakım kolaylığı.

Buhar jeneratörünün özellikleri

Su, kısa su sağlama süresi ve dayanıklı servis ile bakırdan yapılmış yüksek basınç potansiyeli vorteks pompası ile tamamen otomatik elektrikli ısıtma jeneratörü serisine beslenir. Su girişini otomatik olarak kontrol etmek için su tankına sıvı seviyesi için yüzen bir top sabitlenmiştir. Çalışma sistemi otomatik olarak kontrol edilir. Su kaynağını ve güç kaynağını 5 dakika kadar bağladıktan sonra, buharı yüksek çalışma verimliliği ile sürekli olarak verebilir.

Ekipmanın ana teknik parametresi

ÖğeKılıf Etiketleme Makinesi
Kapasite150 bpm (500ml'ye göre)
FPY% 99,9'dan fazla
Tüm hat üretken verimlilik% 95'ten fazla (24 saatin hesaplanması)
Uygulanabilir şişe çapı28 mm - 125 mm
Uygulanabilir etiket uzunluğu30 mm - 250 mm
Uygulanabilir etiket kalınlığı0,027 mm - 0,13 mm
Etiket malzemesiPVC, PET, PS
İç çap hacim etiketi≥4 "(101,6 mm)
Hacim etiketi dış çapı≤500 mm
VoltajAC380V, 50HZ, 3 fazlı
etiket makina çıkışı3KW
Steam Shrink tünel çıkışı0,37KW
Buhar jeneratörü çıkışı18KW
Buhar basıncı1-8Kg / cm2
Buhar hava tüketimi<25kg / saat
Makinenin boyutuEtiket kılıflama makinesi: L2000 * W1100 * H2000mm
Ağırlık750