Çeşitli Düz Kare Şişe Kavanozu için Düz Şişe Çift Taraflı Etiketleme Makinesi

Giriş

Bu kare şişe etiketleme makinesi, çok büyük ölçekli entegre devreyi düzenleyen bilgisayar dokunmatik ekranı ile donatılmıştır. Çince karakter dokunmatik ekranlı mikro bilgisayar tarafından kontrol edilir, insan-makine iletişimini gerçekleştirir. Mikro-bilgisayar yapılandırması, dokunmatik ekrandan tüm veri girişi için ve ayrıca makine başlatıldıktan sonra çalışma koşulunun çok yönlü kontrolü için faydalıdır.

Çeşitli Düz Kare Şişe Kavanozu için Düz Şişe Çift Taraflı Etiketleme Makinesi

PLC yuvarlak yapışkanlı etiketleme makinesi, basit ve makul yapıya sahip, kullanımı kolay, firmamızın yükseltilmiş ürünüdür. Şişe ve etiketlerin özelliği ve özelliği ile üretim ayarlanabilir. her türlü şişeye uygundur. Hem şeffaf yapışkan etiket hem de şeffaf olmayan yapışkan etiket, gıda, makine veya kozmetik alanında kullanılan cam şişe veya plastik şişeler ne olursa olsun şişeler veya kaplar üzerinde iyi bir şekilde etiketlenebilir.

Çeşitli Düz Kare Şişe Kavanozu için Düz Şişe Çift Taraflı Etiketleme Makinesi

Teknik parametre

Etiketleme hızı30 ~ 120 Şişe / dakika (Kap boyutuna ve etiket uzunluğuna bağlıdır)
Konteyner dış çapı20 ~ 120 mm
Konteyner Yüksekliği35 ~ 200 mm
Etiket Uzunluk Aralığı233 ~ 200 mm
Etiket yüksekliği aralığı15 ~ 90 mm
Etiketleyici hatası≤ ± 0,5 mm
Etiket Rulo ÇapıMakara İç çapı: 76mm; Makara dış çapı: Max 360mm
çıktı yönüSol → Sağ
Net ağırlık650kg
Kontur Boyutları2400mm * 800mm * 1370mm

Çeşitli Düz Kare Şişe Kavanozu için Düz Şişe Çift Taraflı Etiketleme Makinesi

Teknik Özellikler ve uygulama:

1. Etiket makarasının özellikleri: Etiket makarasının çapı ≤350 mm, maksimum genişlik 90 mm, makara delik çapı 75 mm'dir.

2. çalışma sıcaklığı: 5 ~ 35 ℃

3. Çalışma Nemi :% 30 ~% 80 Bağıl Nem

4. Çalışma ortamı : Yanıcı ve patlayıcı gaz ve toz içermez

Çeşitli Düz Kare Şişe Kavanozu için Düz Şişe Çift Taraflı Etiketleme Makinesi

Çalışma prensipleri:

Denetleyici, transfer etiketi step motorunu başlatır ve şişelerin şişe pozisyon sensörü ile ve birlikte kayan etiket motoru ile etiketlenmesi gerektiğini tespit ettiğinde etiketi hızlı bir şekilde aktarır. Etiket aktarma işlemi etiketler arasında boşluk olduğunu tespit ettiğinde durdurulacak, bu anda kodlama sinyalleri gönderilecektir. Ve kontrolör etiketli şişelerimizi saydı ve verileri yeniledi ve ekranda göster. Kontrolör ayrıca makinenin çalışmasını kontrol etmek için tüm parametre ayarlarını ve alarmı zamanında izler.

1. Bu ürün serisi sadece yuvarlak teneke kutu / kavanoz / silindir / şişe için değil, aynı zamanda ilaç, böcek ilacı, gıda ve kimya endüstrilerindeki düz kare iki taraflı şişeler için de uygundur.

2. Otomatik olarak şişe gruplamayı, işaret bandı göndermeyi, etiketleri eş zamanlı olarak ayırmayı, etiketlemeyi ve parti numarasını otomatik olarak yazdırmayı bitirebilir.

3. Mekanik teknolojisi ile, sürmek için büyük tork motorunu ve ithal fotoelektrik kontrol ve PLC program kontrol sistemini benimser, böylece doğru etiketleme, kararlı, güvenilir ve yüksek verimlilik garanti eder.

Çeşitli Düz Kare Şişe Kavanozu için Düz Şişe Çift Taraflı Etiketleme Makinesi

  • Mikro bilgisayar etiketleme sistemi ile hızlı ve kararlı, sistem kontrol fonksiyonu ile uzun süreli çalışma için uygundur: eksik veya bozuk etiketler, dışarıda bırakma, e-durdurma, anormal frekans dönüşümü, daktilo şeridi eksik, hepsini algılayabilir ve sonra otomatik olarak durdurabilir.
  • I / O kendi kendine kontrol işlevi, tüm sistem fotoelektrik sinyallerini ve motoru görüntüleyebilir, onarım süresini kısaltabilir, bakım maliyetini düşürebilir.
  • Kademesiz hız kontrolü ile etiketleme hızı, taşıma hızına göre otomatik olarak değişir, etiketleme sensörünü hareket ettirmeye gerek yoktur.
  • Tamamen GMP gereksinimlerini karşılayan SUS304 ve mezun alaşımından yapılmıştır.

1. Ne tür bir etiketleme makineniz var?

Değerli Müşterimiz, yuvarlak kaplar ve düz yüzey için otomatik ve yarı otomatik etiketleme makinemiz bulunmaktadır. Bazı modeller bir etiket için ve diğerleri iki etiket veya daha fazlası için. Ve makineyi özel etiketleme durumunuza göre tasarlayabiliriz.

Böylece, lütfen etiketleme gereksinimlerinizi bize göndermekten çekinmeyin, size tatmin edici etiketleme çözümü sunacağız.

2. Tarih ve parti numarasını yazdırmak için kodlama makinesi ekleyebilir miyiz?

Evet, istediğiniz harfleri ve numarayı yazdırmak için kodlama makinesi eklemeyi seçebilirsiniz. Sıcak damgadır ve en fazla üç satır yazdırabilir.

3. Uygun modeli kontrol etmek için hangi bilgileri sağlamalıyız?

Pls bize kabınızın ve etiketinizin yanı sıra kap ve etiket boyutunun resmini gönderin.
Pls ayrıca mümkünse ne tür bir etiket kullandığınızı bize söyler. (Örneğin, etiket ister rulo ister parça halinde olsun, kendinden yapışkanlı, tutkallı, sıcak tutkallı vb.)
Ardından, uygun modeli kontrol etmenize izin vereceğiz.