Otomatik Plastik Su Suyu Şişesi Isı Shrink Sleeve Etiketleme Makinesi

Bu küçültme manşonu etiketleme aplikatörü işlevi, içecek şişesi paketi çözümü, uluslararası ileri teknoloji için kullanılan şişede PVC etiket küçültmek içindir, PET şişedeki daire etiketini örtmek ve ardından şişe gövdesinin belirlediği konuma sabitlemek için sıcak büzüştür.

Makinenin yapısı kompakttır ve farklı yön ve farklı yükseklikteki üretim hattı için uygundur, Makine parçası kombinasyon modülerleştirme tasarımını benimser ve makineyi makul kılar, yükseklik ayarı dalgalanan motorları benimser, malzemeyi değiştirmek uygundur, özel kesici kafa tasarımı, film haddeleme kesimini daha kesin ve güvenilir bir şekilde yapın.

Otomatik Plastik Su Suyu Şişesi Isı Shrink Sleeve Etiketleme Makinesi

Şirketimizin araştırma ve geliştirme departmanı, geniş bir yelpazedeki müşterilerin yüksek hız kapasitesi gereksinimlerini karşılamak için, en yüksek hızı 600'den fazla olabilen bu model VK-460EL'i büyük bir titizlikle üretmek için araştırma ve geliştirme yapmaktadır. Dakikada şişe; Aynı türden uluslararası ileri teknolojiyi de kullanır.

VK-460EL Çift Sürüş Mekanizmalı bu model Çift servo sürücülü yeni tip etiket besleme sistemi ile donatılmış, yüksek hızda tepki ve hassas konum elde edilir.

Çin'de dişli şanzımanı kullanmak, makinenin daha istikrarlı ve yüksek hızlı üretim hattı için uygun olmasını sağlar.

Uygulanabilir Şişe Türleri: Bu tip makinenin hızı dakikada 500 Şişe-600 Şişeye ulaşır; meyve suları, çay içeceği, süt ürünleri, saf su, çeşniler, bira ve spor içecekleri ve diğer her türlü şişe türleri gibi yiyecek ve içecek endüstrileri için geçerlidir.

Otomatik Plastik Su Suyu Şişesi Isı Shrink Sleeve Etiketleme Makinesi

Teknik parametre

1.Giriş gücü8kw
2.Giriş gerilimi380V / 220VAC
3.Verimli Üretim500-600 şişe / saat
4.Ana Makinenin BoyutuL2500mm × W1200mm × H2200mm
5.Uygulanabilir Şişe Gövdesi Çapı26-125 mm
6.Uygulanabilir Etiket Uzunluğu30-250 mm
7.Uygulanabilir Etiket Kalınlığı0,13-0,35 mm
8.Uygulanabilir Kağıt Tüp İç Çapı5 〞-10〞 serbestçe ayarlayın

Otomatik Plastik Su Suyu Şişesi Isı Shrink Sleeve Etiketleme Makinesi

Teknik Özellikler ve uygulama:

1. Etiket besleme ünitesi, etiket değişikliğini daha rahat ve hızlı hale getiren çift malzeme rafını benimser. fotoğraf elektrik kontrol etiketi ve şişe veya etiket yok, makineyi otomatik olarak durdurun ve alarm ışığını kurun, ayrıca dokunmatik ekranda gösterilecektir. Bu arada, etiket beslemesini istikrarlı ve akıcı hale getiren ve etiket besleme servosu etiketi taşırken hata etiketi uzunluğu, etiket bloğu ve diğer sorunları önleyen ultrasonik sensör ile donatılmıştır.

2. Çift dairesel ark senkron kayışlı motor koordinasyonu ile benimsenmiştir, plastik göbek-kauçuk-lastikleri eşzamanlı olarak temizler ve etiketin stabil şekilde dökülmesini sağlar. Vida mandreli üzerindeki engelleyici cihaz, arıza işlemlerini etkin bir şekilde kontrol eder ve orta direğin güvenliğini sağlar.

3. Şişe taşıma ünitesi: Her iki tarafta konumlandırma kayışını hareket ettirmek için mekanik şanzımanla birlikte kullanılmaktadır. Tüm şişe taşıma ünitesi değiştirilirken, aşağı ve yukarı genişlik, senkronize ve hızlı bir şekilde ayarlanmayı amaçlayan tek bir el çarkı ile kontrol edilir.

Temizleme ünitesi: Daha rahat ve hızlı ayarlamak için elektro hareketle benimsenmiştir.