Tam Otomatik Plastik Cam Şişe Kavanoz Soğuk Tutkal Etiketleme Makinesi

Giriş:

Otomatik soğuk tutkal etiketleme makinesi, macunlu alüminyum kutu ile kavanoz bira şarabı etiketleme aplikatörü ile cam şişeye uygulanabilir.

Makine, SUS304 paslanmaz çelik ve yüksek dereceli alüminyum alaşımdan yapılmıştır.

Etiketleme hızı ve doğruluğunu sağlamak için etiketleme kafası için ithal step motor veya servo motor kullanılır.

Fotoğraf elektrik ve kontrol sistemi, Almanya veya Japonya veya Tayvan'dan gelişmiş bileşenleri uygular.

Anlaşılması kolay PLC insan-makine arayüz kontrol sistemini kullanın.

Tam Otomatik Plastik Cam Şişe Kavanoz Soğuk Tutkal Etiketleme Makinesi

Teknik parametre:

EtiketSoğuk tutkal etiketi / Kağıt etiketi
maksimum kapasite40-100 BPM
Şişe çapı20 mm ~ φ120 mm
Şişe yüksekliği20 mm ~ 250 mm
Etiketin uzunluğu10 mm ~ 300 mm
Etiketin genişliği10 mm ~ 150 mm
Şişelerin yüksekliği± 1 mm
şişe şekli50 mm ~ 280 mm
şişe şekliKare, yuvarlak, oval, düz şişe
Büzülme fırın gücü1,1kw
Uygulamayapışkanlı etiketleme makinesi

Ana Özellikler

1) Geniş uygulama aralığı, tüm yuvarlak şişe etiketleme veya yarım daire etiketleme ihtiyaçlarını karşılayabilir, şişe arasında etiketleme geçişi basit, ayarlaması kolaydır

2) Etiket doğruluğu iyidir, bant sapması düzeltme mekanizmasını benimser, bant sapmaz, etiketleme pozisyonunun üç yönü x / y / z ve eğim sekiz serbestlik derecesi ile ayarlanabilir ve ayar yoktur ölü açı.

3) Etiket kalitesi mükemmel, elastik baskı kapak kayışını benimseyin, etiket düz, kırışıklık yok, paketleme kalitesini artırın.

4) Uygulama esnektir, şişeli tip etiketleme makinesi otomatik şişe ayırma fonksiyonu ile sağlanır, tek bir makinede üretilebilir ve ayrıca üretim hattına bağlanabilir.

5) Akıllı kontrol, otomatik fotoelektrik izleme, etiketsiz, standart olmayan otomatik düzeltme ve etiket otomatik algılama, sızıntının önlenmesi ve etiket israfı.

6) Yüksek stabilite, Destekleyici ekipman 7 × 24 saat çalışır, Mitsubishi PLC, SIEMENS Touch, KEYENCE şişe sensörü, Leuze yüksek hassasiyetli etiket sensörü.

7) Ayarlama basittir, etiketleme hızı, taşıma hızı ve şişe ayırma hızı kademesiz hız düzenlemesini gerçekleştirebilir ve ayar ihtiyaca göre gerçekleştirilir.

8) Güçlü ve dayanıklı, üç çubuk ayar mekanizmasını benimseyin, üçgenin stabilitesini tam olarak kullanın, tüm makine sağlam ve dayanıklıdır. GMP üretiminin gerekliliklerine uygun tam ss304 paslanmaz çelikten imal edilmiştir.