Otomatik PVC Shrink Sleeve Şişe Etiketleme Makinesi

Giriş

Bu shrink sleeve etiketleme makinesi, otomatik etiketleme makinesi, Buhar Küçültme Tüneli ve Buhar jeneratöründen oluşur.

Ana makine Senkronize iletimi benimser, iletim kayışının değişimi hızlı olacaktır. Altı saatten fazla süren geleneksel değişim ve bakım gereksinimi ile karşılaştırıldığında, bu makine bakımı kolaydır ve bakımı basittir, bu nedenle üretimi etkilemez. Benzersiz kesici kafa düzlemi tasarımı, 30 mm ila 130 mm arasındaki kap çapı için geçerlidir. değiştirmeye veya hata ayıklamaya gerek yok. aynı zamanda benzersiz ekran, otomatik arama orijinal konumu ve diğer türdeş ürünlerden önde olan güvenlik ve rahatlığa sahiptir.

Çift küçülen etiket besleme düzlemi, etiketi sabitlemek için uygun olan makul yükseklik; Yürütmeyi ve ayarlamayı önleyen PLC otomatik figürü. Sadece hafifçe basmanız gerekir, etiket otomatik olarak algılar ve yerini bulur. etiketlerin değiştirilmesi hızlı ve rahattır. Ayrıca kesim yeri kesinlikle kesindir.

Etiket besleme ekipmanı: etiket beslemesini senkronize sürüş, besleme yeteneği dakikada 90 metre, hacim etiketi besleme düzlemi çapı 500 mm, kağıt tüpün iç çapı 4 ', 8', 10 'olacaktır. Etiket besleme konfigürasyonu Istikrarlı. tam etiket uzunluğunu ve istikrarlı, hızlı etiket beslemesini mümkün kılar.

Otomatik PVC Shrink Sleeve Şişe Etiketleme Makinesi

Teknik parametre:

Kapasite80-100bpm (Standart uzunluğun 100 mm'ye hesaplanması)
FPY≥% 99.9
Tüm hat üretken verimlilik≥% 95 (24 saatin hesaplanması)
Uygulanabilir şişe çapı28 mm - 125 mm
Uygulanabilir etiket uzunluğu30 mm ila 250 mm
Uygulanabilir etiket kalınlığı0,027 mm ve 0,13 mm
Etiket malzemesiPVC 、 PET 、 OPS
İç çap hacim etiketi≥4 ”(101,6 mm)
Hacim etiketi dış çapı≤500 mm
VoltajAC380V, 50 / 60HZ, üç fazlı
etiket kılıfı makine gücü1.5KW-2KW
Steam Shrink tünel gücü0,37KW
Buhar basıncı1-8Kg / cm2
Buhar hava tüketimi<25kg / saat
Makinenin boyutuEtiket kılıf makinesi: L2100 * W850 * H2000 mm
Ağırlık500 kilo

Otomatik PVC Shrink Sleeve Şişe Etiketleme Makinesi

Elektrikli Alet Yapılandırma Özellikleri:

Bu tür yakalama etiket makinesi tarafından benimsenen elektrikli cihazların tümü ithal konfigürasyondur, ayrıca bu shrink etiketleme makinesi, yüksek hızlı konumlandırma modülünü, ithal servo motorunu, servo sürücüsünü, servo kontrol cihazını ve tam otomatik ayarlamayı ve ayrıca insanlığın çalışmasını benimser.

Çeşitli Döküm Etiket Türleri:

Bu shrink etiketleme makinesinin hızı dakikada 150 Şişe'ye ulaşır; Shrink etiketleme makinesi, meyve suyu, çay içeceği, süt ürünleri, saf su, çeşniler, bira ve spor içecekleri gibi yiyecek ve içecek endüstrisi için geçerlidir. Her türlü Şişe tipinde. Bu shrink etiketleme makinesi, etiket dökümü için oldukça hassas bir konuma sahip olmakla kalmaz, aynı zamanda büzülmeden sonra şişenin mükemmel şeklini de önleyebilir.

Otomatik PVC Shrink Sleeve Şişe Etiketleme Makinesi

Buhar daraltma tüneli teknik parametresi

ÖğeBuhar küçültme tüneli
Üfleyicinin Giriş Güç Kaynağı1PH, 220V, 1.1KW
Buhar Jeneratörünün Giriş Güç Kaynağı380V / 50HZ
Çalışma Basıncı<= 0.1Mpa
Ağırlık230 Kg
Buhar Tüketimi10-20Kg / saat
Fırın Gövdesi BoyutuL2300 * G400 * H450 mm
Taşıma Hızı0-35m / dak

Otomatik PVC Shrink Sleeve Şişe Etiketleme Makinesi

Kılıf etiketi Teknik Özellikler ve uygulama:

1. Orta sütun, adım adım çekim etiketi yapısını uygular ve hız, dakikada 170B'dir.

2. Yeni tasarlanan kesici kafa, hızın yüksek, hareketin kesin, kesimin düzenli ve küçülmenin güzel olduğu adım adım motor sürüşünü kullanır. Etiket senkronize konum yapısı ile işbirliği yapan bu tasarım, 1 mm içinde kesim konumunun hassasiyetini sağlar.

3. Çok noktalı acil durdurma düğmesi, güvenli üretimi garanti eden üretim boyunca uygun konumda acil durdurmayı sağlar.

Otomatik PVC Shrink Sleeve Şişe Etiketleme Makinesi

Buhar çekme tüneli açıklaması:

Yeni tip şişe etiketi buhar büzülme tüneli, termo büzülme termo-büzülme verimliliğini artırmıştır; yuvarlak, kare veya düz şişe vb. gibi farklı ve mantıksız şişe şekilleri, rahatlığı ayarlayabilir ve koruyabilir, düz bir şekilde küçültebiliriz.

Buhar çıkarma tipi, Buhar tamburları tasarım tipine, ayarlanabilir buhar yönlendirme sistemine uyar, tüp sorunsuzdur ve odayı işgal etmez, çıkış ağzını her iki tarafa üç geçişi ayırır, her geçiş yüksekliği veya alçak, ön ve sonra gaz çıkış hacminin tümü ayarlanabilir maksimum mükemmel verimlilik.

Buhar çekme tüneli özellikleri:

1. Düşük basınçlı Buhar tamburları dikişsiz çelik boruya sahiptir, her bağlı boru paslanmaz çelik boru hızlı bağlantı kullanır, boşaltması ve montajı kolaydır.

2. Tüm makinenin dış kabukları paslanmaz çelik SUS304'ü benimser, enerji tasarrufu sağlar ve gıda güvenliğine uygun kriterlere uygundur.

3. Alt paslanmaz çelik su plakaları, soğuk yoğuşma suyunu konsantre hale getirir, tüp bağlanarak dışarıda bırakılabilir, çalışma koşullarını etkilemez, kasa gövdesi görüş penceresi önde ve sonra ikişer vardır.

4. Tüm makine, paslanmaz çelikten yapılmış, manipülasyonu ve bakımı kolay, su geçirmez tasarıma sahiptir.

Otomatik PVC Shrink Sleeve Şişe Etiketleme Makinesi

Buhar jeneratörü mekanizma karakteri:

1. kompakt yapısı ve küçük küp ile küçük elektrikli termo buharlı fırın, makine iç set otomatik su ikmal yumru ve set otomatik su seviyesi kontrolü, basınç kontrolü, sürekli çalışabilir.

2. Fırının suyu 30L'den düşük, fırındaki yıllık su hacmi daha az, yüksek çalışma basıncı, yüksek buhar sıcaklığı ile birçok kullanıcının yüksek basınçlı buhar gereksinimi verimliliğini çözebilir.

3. Buhar çıkış vanası yalnızca sert tüpü bağlamakla kalmaz, aynı zamanda yüksek sıcaklık önleyici buhar kauçuk tüpünü esnek bir şekilde bağlayabilir ve alanı etkili bir şekilde kurtarabilir. tüm makine işgal alanı küçüktür, taşınması ve takılması uygundur.