Kendinden Yapışkanlı Cam Şişe için Tam Otomatik Etiket Etiketleme Makinesi

Bu yuvarlak şişe etiketleme makinesi, çoğunlukla çeşitli içecek türleri, kimyasallar, ilaçlar vb. İçin kullanılan silindirik şişeleri etiketlemek için kullanılır. Çalıştırması ve aynı zamanda kullanıcılar için bakımı basit olan sağlam ve kompakt bir yapıya sahiptir. Bu modelin sağlam ve dayanıklı motoru, en yeni mikro işlemci tarafından kontrol edilmektedir. Aynı zamanda etiketleme kafasını ve etiketleri iletmek için denetleyiciyi hızlı ve doğru bir şekilde çalıştırabilir.

Ayrıca, Siemens Plc'nin popüler kontrol sistemini de içerir; ve basit insan arayüzü hem İngilizce hem de Çince dilinde çalıştırılabilir. Ayrıca, çok amaçlı çıkarılabilir bir sete sahip olduğu için, farklı boyuttaki şişeler için makine parçalarını değiştirmenize gerek yoktur. Hatta, kullanıcıların ekipmanla fiilen iletişim kurmasını sağlayan en modern çevrimiçi yardım sistemine sahiptir. Bu yeni sistem oldukça kullanıcı dostudur ve işçiler makineyi çalıştırmak için sadece basit ifadeler kullanabilirler. Ayrıca bu ekipman birkaç saat boyunca sorunsuz ve sürekli çalışabilir.

Kendinden Yapışkanlı Cam Şişe için Tam Otomatik Etiket Etiketleme Makinesi

Tek dakikada 120 şişeye kadar etiketleme hızına ve çok yüksek etiketleme doğruluğuna sahiptir. Maksimum etiket genişliği ise 140 mm'dir ve istenirse artırılabilir. Dahası, yuvarlak şişe etiketleme makinesinin bu çok yönlü ve zarif modeli, 30 ila 110 mm arasında değişen bir çapa sahip şişeleri etiketleme özelliğine sahiptir. Ayrıca, ekipmanın iç çapı yaklaşık 75 mm olan bir etiket rulosu vardır ve etiket rulosu dış çapı yaklaşık 350 mm'dir. Ayrıca etiketler ve kaplar için fiber optik tabanlı bir algılama sistemine sahiptir. Bu makine, cam, plastik, HDPE, LDPE, PET vb. Gibi çeşitli malzemelerden yapılmış yuvarlak şekilli şişelere etiket uygulamak için son derece uygundur.

Kısa Giriş

1.1 Ağır hizmet tipi yapı, yıllarca güvenilir hizmet için alüminyum ve paslanmaz çelik taban çerçevesi ile birlikte büyük boyutlu tahrik bileşenlerini kullanır.

1.2 Hassas ürün aralığı ve yönlendirmesi sağlayan çeşitli ürün besleme sistemleri mevcuttur. Bağımsız olarak veya entegre hat içi ve eşleşen dolum ekipmanı hızlarında kullanılabilir.

1.3 Gelişmiş yüksek torklu mikro adımlı tahrikli uygulayıcılar, çok çeşitli etiket malzemelerinin doğru ve güvenilir şekilde uygulanması için oran ofset ve hız izleme özelliğini içerir.

1.4 Yuvarlak, kare, oval veya dikdörtgen kapları etiketleme özelliğine sahip ön ve / veya arka panel etiketlerinin uygulanması için tasarlanmıştır.

Kendinden Yapışkanlı Cam Şişe için Tam Otomatik Etiket Etiketleme Makinesi

Teknik parametre

HayırÖğeParametre verileri
2BoyutUzunluk 2100mm * G 900mm * Yükseklik 1500mm
3Voltaj220V / 50Hz
4Güç1200 W
5Üretim kapasitesi0-40m / dak
7Etiket Rulosu Çekirdeği76 mm
8Etiket Rulo Çapı350 mm
9Etiket Genişliği10 ~ 110 mm (özel boyut özelleştirilebilir)
10Etiket Uzunluğu20 ~ 360 mm (özel boyut özelleştirilebilir)
11Şişe Çapı30 ~ 90 mm (özel boyut özelleştirilebilir)
12Şişe Yüksekliği30 ~ 200 mm (özel boyut özelleştirilebilir)