Scratch Card Paper Auto Top Etiketleme Makinesi

Giriş:

1. Bu ürün serisi sadece ilaç, böcek ilacı, gıda ve kimya endüstrilerindeki torba poşet karton kağıtlar için uygun değildir.

2. Otomatik olarak şişe gruplamayı, işaret bandı göndermeyi, etiketleri eş zamanlı olarak ayırmayı, etiketlemeyi ve parti numarasını otomatik olarak yazdırmayı bitirebilir.

3. Mekanik teknolojisi ile, sürmek için büyük tork motorunu ve ithal fotoelektrik kontrol ve PLC program kontrol sistemini benimser, böylece doğru etiketleme, kararlı, güvenilir ve yüksek verimlilik garanti eder.

Özellikleri:

Mikro bilgisayar etiketleme sistemi ile hızlı ve kararlı, sistem kontrol fonksiyonu ile uzun süreli çalışma için uygundur: eksik veya bozuk etiketler, dışarıda bırakma, e-durdurma, anormal frekans dönüşümü, daktilo şeridi eksik, hepsini algılayabilir ve sonra otomatik olarak durdurabilir.

I / O kendi kendine kontrol işlevi, tüm sistem fotoelektrik sinyallerini ve motoru görüntüleyebilir, onarım süresini kısaltabilir, bakım maliyetini düşürebilir.

Kademesiz hız kontrolü ile etiketleme hızı, taşıma hızına göre otomatik olarak değişir, etiketleme sensörünü hareket ettirmeye gerek yoktur.

Tamamen GMP gereksinimlerini karşılayan SUS304 ve mezun alaşımından yapılmıştır.

İsimScratch Card Paper Auto Top Etiketleme Makinesi
Kontrol sistemiPLC + dokunmatik ekran
Etiket yüksekliğiMaks. 130 mm
Etiket rulosu boyutuİç çapφ76 mm, Dış çap Max φ350mm
Hassas± 1 mm
Kapasite30-120pcs / dak
VoltajAC 220V, 50 / 60Hz.
Güç1,5 KW
GW80Kg.
BoyutU1450 mm × W850 mm × H1650 mm
NesnelerDüz veya hafif kemerli yüzeye sahip nesneler
FonksiyonEtiketleme makinesi SS 304 ve birinci sınıf alaşımdan yapılmıştır, dokunmatik ekranlı mikrobilgisayar kullanır. Bu etiketleme makinesi herhangi bir ürün hattına kurulabilir veya ayrı ayrı kullanılabilir ve gerçek ihtiyaçlara göre etiketleme yöntemlerini değiştirebilir.
Bu makine, düz yüzeyli herhangi bir nesneye etiket yapıştırabilir. Örneğin çantalar, kutular, kartlar, şişeler, sert eşyalar vb.

1. Ne tür bir etiketleme makineniz var?

Değerli Müşterimiz, yuvarlak kaplar ve düz yüzey için otomatik ve yarı otomatik etiketleme makinemiz bulunmaktadır. Bazı modeller bir etiket için ve diğerleri iki etiket veya daha fazlası için. Ve makineyi özel etiketleme durumunuza göre tasarlayabiliriz.
Böylece, lütfen etiketleme gereksinimlerinizi bize göndermekten çekinmeyin, size tatmin edici etiketleme çözümü sunacağız.

2. Tarih ve parti numarasını yazdırmak için kodlama makinesi ekleyebilir miyiz?

Evet, istediğiniz harfleri ve numarayı yazdırmak için kodlama makinesi eklemeyi seçebilirsiniz.
Sıcak damgadır ve en fazla üç satır yazdırabilir.

3. Uygun modeli kontrol etmek için hangi bilgileri sağlamalıyız?

Pls bize kabınızın ve etiketinizin yanı sıra kap ve etiket boyutunun resmini gönderin.
Pls ayrıca mümkünse ne tür bir etiket kullandığınızı bize söyler. (Örneğin, etiket ister rulo ister parça halinde olsun, kendinden yapışkanlı, tutkallı, sıcak tutkallı vb.)
Ardından, uygun modeli kontrol etmenize izin vereceğiz.