Plastik Cam Şişeler İçin Çift Taraflı Yapışmaz Etiketleme Ekipmanları

Çift taraflı otomatik etiketleme makinesi, kare şişeler veya çift işaretli veya tek işaretli düz şişeler için uygundur. Biçimli kayış eğilebilir ve etiketleme kafası sekiz yönde ayarlanabilir, böylece makine herhangi bir şişe için birkaç dakika içinde başarıyla yapıştırılabilir.

Şişe etiketleme makinesinin parametresi

Besleme gücü (V / Hz): AC 220/50 110/60
Güç (W): 1500
Etiketleme hassasiyeti (mm): ± 1.0
Etiketleme boyutu (mm): Yükseklik 15-100 mm Uzunluk 20 ~ 300 mm
Şişe boyutu (mm): Dış Çap 12-100mm Yükseklik 30-200mm
Kapasite (b / m): 40-120
Boyut (L × W × H) (mm): 2200 × 1400 × 1550
KB (kg): 320

Plastik Cam Şişeler İçin Çift Taraflı Yapışmaz Etiketleme Ekipmanları Detaylar

Aktif aks ve baskı silindiri arasındaki basınç ayarlanabilir, böylece şeridin çalışma yönü serbestçe ayarlanabilir, Etiket sadece herhangi bir bozulmaya neden olmadan esnek bir şekilde basılır.

Etiketleme kafası, çift baskı silindirlerinin yapısını benimser, etiketin sıkı bir şekilde çekilmesini ancak kağıt kalıp kesimi nedeniyle kırılmamasını garanti eder, ayrılmış kavrama gerilimi daha dengeli hale getirir. Tek bir çevrimiçi yardım sistemi ile Çince ve İngilizce olarak sunulan dokunmatik ekran tabanlı insan arayüzü, makineyi çalıştırmayı kolaylaştırır. Pres kayışının ana taşıma hattına girmesinden korkulmaktadır, bu nedenle iki taşıma hattının kesinlikle senkronize çalışmasını sağlar.

Plastik Cam Şişeler İçin Çift Taraflı Yapışmaz Etiketleme Ekipmanları Detaylar

Otomatik etiketleme makinesi, ünlü sunucu motoru ile birlikte sağlanır, bu nedenle gerçek kapalı döngü kontrolünü gerçekleştirir ve step motorla birlikte verildiğinde "kör adam yürüyüşü" olgusunu önler. Çok kanallı kodlayıcı, etiketleme konumunu hassas bir şekilde yüksek hızda algılar. Şişe üzerine uygulandıktan sonra kapak ile etiket bastırılır ve aktif ve pasif sünger rulolar ile bastırılır. yani etiket yapıştırıldığında mesanesi kalmaz. Özellikle şeffaf etiketlerle etiketlenmiş kristal şişelere uygulanabilir. Opsiyonel havalı sürücü ve silindir etiketleme seti, yuvarlak şişeleri hassas bir şekilde etiketleyebilir.

Otomatik etiketleme makineleri bağımsız etiketleme istasyonları olarak kullanılabilir, ancak otomatik paketleme sisteminin bir bileşeni olarak çalışmak üzere üretilir. Aşağıda tartışıldığı gibi, farklı formatlarda etiket uygulamak için farklı etiketleme makineleri kullanılabilir. Otomatik etiketleme makineleri, etiketleme sürecine önemli bir hız katabilir ve bir operatörün yalnızca etiket rulolarının kurulumunu ve değiştirilmesini gerektirir. Normalde, şişeler bantlı konveyör sisteminde aşağı doğru hareket ederken, her bir kap arasına küçük bir boşluk yerleştirmek için bir şişe ayırıcı kullanılacaktır ve bu da tutarlı, kırışıksız uygulamanın artan hızda bile devam etmesini sağlar.

Plastik Cam Şişeler İçin Çift Taraflı Yapışmaz Etiketleme Ekipmanları Detaylar

Etiketleme Biçimleri

Etiketleme makineleri, etiketleri çeşitli kap türlerine ve boyutlarına çeşitli farklı formatlarda uygulayabilir. Sarma etiketindeki en yaygın etiket türlerinden biridir. Etiketleyicileri oldukça basit bir şekilde bir şişenin etrafına bir etiket sarın. Şişelenmiş su ve diğer içecek türü ürünler, yuvarlak kaplarla iyi çalışan ambalaj etiketlerinin kolaylığından yararlanır. Bununla birlikte, etiketleme makineleri bir etiketi bir şişenin etrafına sarmaktan çok daha fazlasını başarabilir. Üst ve alt etiketleyiciler ve ön ve arka etiketleyiciler, bir etiketleme makinesinden geçerken aynı kaba iki farklı etiket uygulayabilir. Bu tür etiketleme makinelerinin yapılandırmasına bağlı olarak, etiketlerin kendilerinin etiket üreticisinden belirli bir düzende gelmesi gerekebileceğini unutmayın. Bu iki etiket sistemi, paketleyicilerin bir arka etikete beslenme ve diğer bilgileri yerleştirirken pazarlama ve ürün sunumu için bir ön etiket oluşturmasına olanak tanır. Etiketleyiciler ayrıca benzersiz ambalaj projeleri için kare veya dikdörtgen kaplara, köşe etiketlerine ve diğer özel formatlara üç panel etiket uygulamak üzere üretilebilir.