Otomatik İki Taraflı Ön ve Arka Etiket Etiketleme Makinesi

Şişeler için otomatik çift taraflı ön ve arka kendinden yapışkanlı etiketleme makinesi, çok çeşitli kendinden yapışkanlı etiketleme uygulamalarını tek, çift veya üç etiketleme kafası konfigürasyonunda hız ve doğrulukla işlemek için tasarlanmıştır; ön, arka, kısmi sarma veya tam etiketlerin yanı sıra kurcalanmaya karşı koruma veya promosyon üst etiketleri. İki etiket dağıtıcı, tek taraflı etiketleme için bağımsız olarak çalışır veya her iki tarafta farklı boyutta etiket uygulamasına izin veren iki taraflı etiketleme için eşzamanlı olarak çalışır. Ön ve Arka etiket etiketleme makinesi, etiket uygulanmadan önce kapların doğru konumlandırılmasını sağlayan ürün yönlendirmesi için bir zincir hizalama sistemi ile donatılmıştır. Konteyner konumu, serbest bırakıldığı kafa tutucunun altına hareket etmeden önce yaylı motorlu zincirler tarafından ayarlanır. Kafa tutucu, gerektiğinde kolay ayarlama için dikey paslanmaz çelik bir mil sistemine monte edilmiştir. Ek özellikler arasında paslanmaz çelik konstrüksiyon ve anodize bileşenler, dünyaca ünlü elektronik bileşenler, servo motor sürücü, güçlendirilmiş yardımcı web alımı, PLC kontrolü ve kullanıcı dostu HMI bulunur.

Etiketlerin gözden kaçmamasını sağlamak için şişeler arasında biraz boşluk bırakmak için yüksek kaliteli çark kullanın. Sünger çarkın dönme hızı, iki şişe arasındaki boşluk alanını ayarlamak için ayarlanabilir.

Makinenin etiketleri saklayan ve etiket kağıdı toplayan parçaları, çok çeşitli etiketleri barındıracak şekilde ayarlanabilecek şekilde tasarlanmıştır.

Almanya'dan ithal edilen fotoelektrik ekipmanı ve yüksek kaliteli servo motoru benimseyin, etiketleme doğruluğu büyük ölçüde geliştirildi.
Ürün Açıklaması:

Makine ekonomiktir ve kullanımı kolaydır, HMI dokunmatik ekran ve PLC Kontrol Sistemi ile donatılmıştır. Dahili mikroçip, hızlı ve kolay ayarlama ve değiştirme sağlar. Bu otomatik etiketleme sistemi, silindirik, düz ve kare kaplar için idealdir.

Bu makine gıda, kozmetik, ilaç, böcek ilacı ve diğer endüstriler için yaygın olarak uygundur. Hacmi 1L'nin altında olan düz, kare ve yuvarlak şişeler için tek ve çift taraflı etiketlemedir. Bilgisayar (PLC) ile otomatik kontrollü, kolay kullanım. Şişe yok etiket yok. Özellikleri kolayca değiştirebilir. Servo motoru benimser, düşük arıza oranına sahip kapalı döngü kontrolü sağlar. Yüksek verim. Hızlı hız.

İş akışı açıklaması

Şişe girişi → kontrol → etiketleme → vuruş etiketi → bitmiş ürünler
Etiketleme makinesinde şişe iken, önce cheaking pozisyonu. Basınca girmeden önce şişe düzeltmesi mekanizmadır, Basınç, şişenin stabil olmasını sağlamaktır, ileri yürümek için herhangi bir titreme olmaz. Sensör algılama sinyali aracılığıyla standart eylemi başlatır, etiketlemeyi başlatır. ileriye doğru, etiket şişenin üzerindeki etiketin her iki tarafına yapıştırılacak ve ardından etiketleme işlemini tamamlayacaktır.

Ana Özellikler

♦ Ağır hizmet tipi paslanmaz çelik yapılı anodize alüminyum bileşenler

♦ Elektronik bileşenler dünyaca ünlü markadır

♦ Düz, oval, kare ve yuvarlak kapları etiketleyebilme

♦ Değişken hızlı şişe besleme ayırma çarkı

♦ PLC kontrolü ve kullanıcı dostu HMI

♦ Servo motor sürücüsü, doğru ve yüksek hızlı tekrarlanabilir etiketleme sağlar

♦ Uygun etiketleme için şişeyi tutmak için üst sabitleme / taşıma bandı sağlanmıştır.

♦ Otomatik senkronize etiket kafası ve konveyör bandı

♦ Güç destekli web alma

♦ Yanlış etiketlemeyi önlemek için otomatik durdurma sistemi ile düşük veya eksik etiket algılama

♦ Temassız foto göz sensörleri

♦ Etiket sayacı

mevcut seçenekler

♦ Tabanlı sıcak damga baskı kodlayıcı (karakterleri doğrudan etikete yazdırır)

♦ Şeffaf Etiket Sensörleri (şeffaf etiketleri algılayabilir)

♦ Sarma istasyonu

Teknik özellikler

YönSoldan Sağa veya Sağdan Sola
Hız120-250CPM (Ürün özelliklerine ve ilerleme hızına bağlı olarak)
Konteyner ÇapıU: 30-300 mm G: 20-140 mm
Konteyner Yüksekliği55-400 mm
Etiket Uzunluğu15-300 mm
Etiket Yüksekliği10-150 mm
Etiketleme Doğruluğu± 1mm (Ürün özelliklerine bağlıdır)
Etiket Makarası Boyutu320 mm (Maks.)
Etiket Çekirdek Boyutu76 mm
Elektrik Kaynağı110 / 220V 50 / 60HZ 1PH 2500W
Ağırlık310 kg
Boyut2800x1450x1500mm