Otomatik Yüksek Hızlı Şişe Shrink Sleeve Etiketleme Makinesi

Bu etiketleme makinesinin genel bilgileri

Otomatik yuvarlak şişe etiketleme makinesi PLC programlanabilir kontrolör, ithal servo motor, servo sürücü, frekans dönüştürücü ve dönüştürücü kullanır; Ayrıca, bu şişe etiket makinesi, döküm etiketinin hassas, hızlı ve kararlı olmasını sağlamak için konumlandırma modülünü benimser. Şişe etiketleme makinemiz sadece etiket dökümü için oldukça hassas bir konuma sahip olmakla kalmaz, aynı zamanda büzülmeden sonra şişenin mükemmel şekline dayanabilir.

Yüksek Hızlı Şişe Shrink Sleeve Etiketleme Makinesi Uygulaması

Otomatik şişe etiketleme makinesi, meyve suyu, çay, içecek, süt ürünleri, saf su, çeşniler, bira ve spor içecekleri gibi yiyecek ve içecek endüstrileri için geçerlidir. Her türlü şişeden; Bu şişe etiket makinesi, çeşitli şişe türleri için uygundur, örneğin: yuvarlak şişe, kare şişe, düz şişe, kavisli şişe ve fincan şeklinde, vb. Kılıf etiketleme makinesi sadece etiket dökümü için son derece hassas bir konuma sahip olmakla kalmaz, aynı zamanda büzülmeden sonra şişenin mükemmel şekline dayanabilir.

Yüksek Hızlı Şişe Shrink Sleeve Etiketleme Makinesinin tesis karakteri

1. Tüm makine büyük miktarda paslanmaz çelik ve kaliteli ulminium alaşım, makul kırılma, kompakt, ayarlamak için uygun;

2. Büzülme film hacmi etiketi rafı, ayarlanabilir cihazla eşleşir, farklı hacim etiketine göre ayarlamak için uygun 5 ~ 10 kağıt tüp.

3. Basitçe kurulum, daha sonra kare ve yuvarlak şişe için uygun olabilir.

4. Alet gerekmez, döner mekanizma ayarlamak için uygundur, farklı şişe tiplerine uygulanır.

5. Benzersiz kılıf etiketleme yöntemi, sadece uygun değil, aynı zamanda makul olan baskı kılıf etiketleme yöntemini benimser.

6. Özellikler kapsamında benzersiz tasarım bıçak plakası, bıçak tabanının değiştirilmesini önleyebilir, bıçak değişimi hızlı ve rahattır.

7. Japon ithalat servo sistemi ve yüksek hassasiyetli fotoelektrik benimsemek, etiket kesme hassasiyeti oldukça yüksektir.

8. Etiket konum sistemi, belirli şişe tipi gereksinimlerine göre faz içi ayarlama konumunu teşvik edebilir ve indirgeyebilir.

9. Kasayı kontrol eden paslanmaz çelik elektrikli ekipman, Japon OMRON PLC'yi kontrol eder.

10. Gelişmiş insan-bilgisayar Arayüzü otomatik kontrol teknolojisini benimseyin, anahtar elektrik bileşeninin tümü uluslararası ünlü endüstriyel markaya uyar.

Ürünlerimizle ilgileniyorsanız veya daha detaylı ürün bilgisi istiyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Ayrıca fabrikamıza hoş geldiniz!

Üretim kapasitesi Müşterilerin ihtiyaçlarına göre
 Etiket özellikleri φ30 ~ 90 mm
 Şişe ve kutu çapı φ28 ~ 90 mm
 Etiket uzunluğu 30 ~ 250 mm
 Etiket kalınlığı ≥0,035 mm
 Etiket malzemesi PVC / PET / OPS
 Ana makine gücü 4KW (220V, 50HZ)
 Dış boyut 2100 × 900 × 2200 mm
 Ağırlık 480kg