Profesyonel Üretici Endüstriyel Yuvarlak Kavanoz Etiketleme Makinesi

Profesyonel üretici endüstriyel yuvarlak kavanoz etiketleme makinesi, kozmetik, gıda, ilaç, günlük kimyasal ve benzeri sektörlerde kullanılabilen yuvarlak kavanozlar, yuvarlak şişe, yuvarlak kutular gibi farklı boyutlarda yuvarlak şişe içindir.

Ana Özellikler:

1. Farklı müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamak için Servo motor veya Alman orijinal ithal etiketleme motorunu benimseyin.

2. Tek makineli çalışma için, üretim verimliliğini en üst düzeye çıkarmak için şişeleri içeri ve dışarı beslemek için döner tabla kullanılabilir.

3. Ekipmanın genel malzemesi uluslararası standart SUS304 ve ithal alüminyum alaşımlı malzeme, çift katmanlı eloksal işlemidir, yüksek korozyon direnci ile asla paslanma ve deformasyon olmaz.

4. Şeffaf etiket koyulduğunda kabarcık olmaz ve yapışkan etiket katlanmaz.

Ana parçalar:

Elektrik dolabı, Konveyör, Ayrı şişe cihazı, Rulo etiketleme cihazı, Fırça etiketleme cihazı, 1 # etiketleme motoru, İşletim sistemi ve kontrol sistemi.

Ekipman işlevi açıklaması:

Kontrol sistemi: Yüksek kararlı çalışma ve son derece düşük arıza oranı ile SIEMENS marka PLC kontrol sistemini kullanın;

İşletim sistemi: İnsan-makine kontrolü 7 inç dokunmatik ekran, doğrudan görsel arayüz kolay kullanım, Çince ve İngilizce iki çeşit dil ile, ayrıca yardım fonksiyonu ve arıza görüntüleme fonksiyonu ile zengin;

Sistemi kontrol edin: Alman LEUZE kontrol etiketi sensörünü, otomatik kontrol etiketi istasyonunu kullanın, istikrarlı ve kullanışlı, işçi için çok daha yüksek bir gereksinime sahip değil.

Etiket sistemini gönder: Yüksek hızda kararlı SIEMENS yüksek güçlü servo kontrol sistemini kullanın.

Alarm fonksiyonu: Abel dökülmesi, kırılmış etiket veya makine çalışırken diğer arızalar gibi hepsi alarm verecek ve çalışmayı durduracaktır.

Makine Malzemesi: Makine ve yedek parçaların tümü, yüksek korozyon direncine sahip ve asla paslanmayan S304 paslanmaz çelik ve anodize edilmiş üst düzey alüminyum alaşımı kullanır.

Etiketleme yolu: Ürün yüzeyine etiket göndermek için servo etiket gönderme sistemini kullanın.

Alçak gerilim devresinin tümü Alman Schneider markasını kullanır.

Ana parametre:

Sürüş moduServo motor
Verim (adet / dak)20-150 (ayarlanabilir)
Çalışma yönüSol veya sağ
Konveyör Hızı≤40m / dak
Etiketleme Doğruluğu± 1.0 mm
Etiket rulosu iç çapı76 mm
Etiket rulosu dış çapı350 mm (en fazla)
Uygun boyutta etiketStandart ölçü: H: 15-130 mm L: 15-300 mm
(Diğer boyut özelleştirilebilir)
Uygun boyutta şişeÖzelleştirilebilir
Yazıcı cihazı hava kullanır5kg / cm ²
Güç1000 W
Ağırlık350
Konveyör yüksekliği900 ± 50mm (Yükseklik özelleştirilebilir)
Makine boyutu1800 (U) 800 (G) 1300 (Y) mm
Voltaj110V / 220V / 380V

Çalışma süreci:

a. şişeler ayırma için ayrı şişe cihazına hareket eder, şişeleri belirli bir mesafede tutar ve bir merkez çizgide hareket eder.

b. Sensör şişesini kontrol ettiğinde, PLC'ye sinyal gönderin, PLC önce bilgi ile anlaşma sinyalini aldı, ardından etiket göndermek için sürücü motor tarafından tahrik edilen servo motor sürücüsüne çıkış sinyali aldı.

c. Fırça etiket cihazı önce şişenin bir tarafındaki etiketi geçtikten sonra, rulo etiket cihazında yuvarlanan şişe, etrafı şişe gövdesi üzerindeki etiketi fırçalayın, etiketleme bitti

Şişe boyutuna göre konveyör yapılabilir, etiketleme hızı ayarlanabilir. Etiketleme makinesi üretim hattına veya tek başına operasyona bağlanabilir.