Yüksek Hızlı Tam Otomatik Shrink Sleeve Etiketleme Makinesi

Yüksek hızlı daralan kılıflı etiket makinesi, plastik, cam ve metalde çeşitli boş veya doldurulmuş yuvarlak, kare, dikdörtgen, oval kaplarda tutarlı bir kılıf etiketleri akışı ve kurcalanabilir bantlar sağlamak ve küçültmek için yüksek hacimli üretim oranları için tasarlanmıştır. iş akışınızın talebini karşılamak için içecek, gıda, ilaç, kişisel bakım, ev, kimyasal ve diğer endüstriyel ürünler için. Her bir shrink makaron makinesi, shrink etiket makinesi, buharla shrink tüneli, buhar jeneratörü ve konveyörden oluşur.

Teknik özellikler

model numarasıSLM-350SLM-450SLM-600
Hız sınırı350BPM450BPM600BPM
Konteyner ŞekliKonturlu yuvarlak, kare, dikdörtgen ve oval kaplar
Konteyner tipiCam, plastik ve metal
Kılıf Etiket MalzemesiPVC, PET, OPS ve OPP
Malzeme kalınlığı0,03-0,13 mm
Konteyner Ölçüleri28-125 mm
Konteyner Yüksekliği50-305 mm
Kol Yatağı Düz25-200 mm
Kol Kesim Uzunluğu38-305 mm
Çekirdek boyutu5 ″ - 10 ″ Ayarlanabilir
Dolu Makara Dış Çapı500 mm
Elektrik Kaynağı220V 50 / 60HZ 1 / 3PH; 380V 50 / 60HZ 3PH
Makine Ölçüsü2,1 × 1,1x2M2,1 × 1,2x2M2,5 × 1,2 × 2,2 milyon

Bu yüksek hızlı shrink sleeve etiket makinesi, hassas ve tutarlı shrink sağlamak için servo tahrikli, PLC kontrollü etiket sürücü silindirleri, değiştirilebilir kesici tertibatı ve etiket çekim tekerlekleri ile tasarlanmış, sessiz çalışma sağlarken güç sağlamak ve titreşimi azaltmak için 304 kalite paslanmaz çelik kullanılarak yapılmıştır. manşon etiketleme, yenilikçi standart ikili çözme sistemi, kullanıcıların minimum duruş süresiyle üretimi en üst düzeye çıkarması için yalnızca kısa bir ekleme durdurmasıyla sürekli çalışmaya izin verir, hızlı değiştirilen mandrel sistemi, bir üründen diğerine arıza süresini en aza indirir, çoklu bıçak rotasyonel kesme mekanizması, hatta Filmin kesilmesi, bu benzersiz modüler tasarım, etiket formatını veya kap boyutunu değiştirirken bıçakların kolayca değiştirilmesine veya diğer kesici kutularda hızlı, aletsiz değişikliklere izin verir. Kullanıcılar ayrıca farklı boyut ve şekillerdeki kaplar için ek mandrel satın alma seçeneğine de sahiptir. Ürün çalışmaları, kullanıcı dostu dokunmatik ekranlı kontrol paneli HMI ile programlanır.

Ana Özellikler

1. Hız kontrolünü ters çevirin.

2. Şişe girişi, Otomatik çözülen şişe, İtme şişesi, Isıyla yapıştırma-Testere ile kesme, PE'ye basma, Küçültme, Soğutma.

3. Bu makine itme şişesinde ve sıcak yapıştırma-soğuk kesimde hava karıştırma mekanizması uygular. Düz ipek darbeli mühür kullanır, testere dişi bıçağı keser, Eşsiz ısıyla yapıştırma-soğuk kesme mekanizması, paketleme aglütinasyonunu, güvenilir ve sanatsal olmasını garanti eder.

4. Otomatik çözülen şişenin cihazı, şişenin daha hızlı ve rahat bir şekilde değiştirilmesini sağlar.

5. Teslim etme mekanizması ve yoğunluğu gönüllü olarak ayarlanır.

6. PLC programlanabilir prosedür kontrol sistemi.
7. Çift hava üfleyiciler, görünüşte enerji tasarrufu sağlayan PAD sıcaklık kontrolörlü shrink sobadaki sıcaklık dengesini garanti eder.

8. Uzun süre kullanım için dayanıklı olan kanat şekli paslanmaz çelik ısıtma sistemini uygular.

9. Isıya dayanıklı Bolivya filamenti özel florin ejderha taşıma ağı kayışı, nakliye istikrarını sağlamak ve aşınmaya karşı yüksek mukavemeti sağlamak için küçültme kısmında kullanılır.

10. Bu makine ters hız kontrollü ağ bantlı taşıma mekanizması uygular.

11. Konveyörün yüksekliği müşterinin talebine göre yapılacaktır.

12. Şişe giriş yönü müşterinin talebine göre ayarlanabilir

13, müşteri isteğine göre, paslanmaz çelik kayışı plastik kayış yerine shrink tünel içinde yapabilir