Ucuz Fiyat Otomatik Yuvarlak Şişe Kare Şişe Etiket Etiketleme Makinesi

Açıklama:

İnsan-makine diyalog tipi dokunmatik ekranı benimser: kullanımı kolay, basit, servo kontrol sistemi, PLC program kontrolünü benimser ve etiketlenecek şişenin tek tek girmesi için çift dağıtımlı tekerlek yapısını benimser. Etiketleme alanı, etiketleme doğruluğunu ve her şişenin geçiş oranını sağlar. Markalama mekanizması çok yönlü bir ayar yapısı benimser ve silindir etiketleme mekanizması, farklı özellikler altında ayarlamanın basit ve kullanışlı, öğrenmesi ve anlaşılması kolay olması için yukarı, aşağı, sola ve sağa çok açılı ayarlamayı gerçekleştirir. Etiketlemenin kararlılığını sağlamak için etiketleme hızını taşıma hızıyla senkronize etmek için taşıma mekanizmasına bir kodlayıcı eklenir.

Ana Özellikler:

1. Siemens marka PLC kontrol sistemi ve kontrol panelinin dokunmatik ekranı.

2. Etiket tepsisi paslanmaz çelikten yapılmıştır. Kırılması kolay değil ve dayanıklı.

3. Etiketin dengesini koruyacak yaylı plaka ve sünger kazıyıcı ile etikete bastırılması.

4. Lastik silindir, tırtıklı alüminyum boru, alüminyum alaşımdan yapılmış, step motorla tahrik edilen ve etiketi dışarı çeken çekme cihazı.

5. Etiket sensörü ünlü markadan ithal edilmektedir, etiket ölçümü doğrudur.

6. Paslanmaz çelikten yapılmış etiket soyma plakası ve güçlendirme cihazı. etiket plakayı geçtiğinde, etiket ve bırakma kağıdı ayrılır: etiket, serbest bırakma kağıdı hareket etmeye devam ederken şişeye yapışır. bu arada, güçlendirme cihazı etiketin daha sıkı yapışması için yuvarlanacaktır.

7. Serbest bırakma kağıdını geri dönüştürmek için ana olan paslanmaz çelikten kağıt geri dönüşüm cihazını serbest bırakın.

8. Değiştirilebilen veya doğrudan ihtiyaç duyduğunuz şekilde ayarlanabilen İngilizce parametrelere sahip dokunmatik ekran.

Ucuz Fiyat Otomatik Yuvarlak Şişe Kare Şişe Etiket Etiketleme Makinesi

Sürüş Kalıbı
Servo motor
Kapasite (Adet / dk)
(60-110 adet) Şişe ve etiket boyutuna bağlıdır
Etiket malzemesi
Yapışkanlı etiket, şeffaf veya opak
Uygun etiket boyutu
Genişlik: 15-140mm Uzunluk: 80-300mm
Uygun şişe boyutu
özelleştirilebilir
Voltaj
AC110V / 220V / 380V
Çalışma yönü
sol veya sağ
Etiketleme doğruluğu
± 1.0 mm
Toplam güç
1,5 KW
Makine boyutu (UxGxY)
2400mmx1000mmx1750mm

Ambalaj Hakkında:

Hizmet kalitemizi sağlamak için teslimatta aşağıdaki paketleme standartlarını uygulayacağız:

1. Teslimattan önce tüm ürünler, montaj ve hata ayıklama mühendisleri tarafından silinerek ve ardından nemden korumak için streç film ile sarılarak test edilmelidir. Hassas kısım esnek bir pakete ihtiyaç duyar.

2. Ayrıca, standart aletler, kılavuz ve diğer belgeler olmadan ve fabrika çıkış onay belgelerine izin verilmeden, makine fabrikadan çıkamaz. Tüm ürünler tahta sandıklarda paketlenecektir. İhraç edilen ürünler paketlemek için kontrplak kutu kullanır. Makinenin yükleme ve yükleme deneyimini yaşayabilmesi için ekipmanın ayak marjı sıkıca sabitlendi, yukarı doğru işaret tahta sandık üzerine asılacaktır.