Kendinden Yapışkanlı Etiket Düz Karton Kutu Etiketleme Makinesi

Genel Özellikler:

1): Firmamız sadece şişelenmiş ambalaj üretim hattının üçüncü nesil ürünlerinin yükseltilmesi, araştırılması ve geliştirilmesi ve üretilmesine odaklanmaktadır.

Ana teknik ve üretim personeli 20 yıllık deneyim birikimine ve teknik depolamaya sahiptir, şirketinizin şişe paketleme ekipmanı teknik gereksinimlerini ve üretim gereksinimlerini karşılayabilir.

2): Şişeleme ve paketleme üretim hattı ekipmanlarının teknolojisi, performansı, hızı ve diğer ayrıntıları ile ilgili şirketinizin özel gereksinimlerini öğrendik ve şirketinizin ekipman gereksinimleri için ayrıntılı ve açık "belgeler ve malzemeler" hazırlıyoruz.
Lütfen sevgili Dostum, yoğun programınızda ona daha yakından bakmak için zahmete girin.

3): Şişeleme ve paketleme üretim hattınızın üreticisi olarak firmamızı seçerseniz, bölgesel standart ekipman örneği olarak hizmet etmek için elimizden geleni yapacağız. Her sözleşmeye karşı tavrımız budur.

Firmamızın ekipmanlarının üretim malzemeleri 304 üzeri özelliklerde paslanmaz çelik olup, ilaçlarla temas eden kısım 316'dır.

Elektronik cihaz, uluslararası ileri seviyeyi temsil eden konfigürasyonu KULLANIR.

Bu aynı zamanda, kooperatif üreticisi olarak şirketimizi seçeceğinizden emin olabilmenizin en iyi nedenidir.

4): Garanti süresinden sonra, satış sonrası hizmet için herhangi bir talep olması durumunda, koşulsuz olarak önce hizmet vereceğiz ve daha sonra ücretlendireceğiz.

Lütfen samimiyetimize, iyi niyetimize ve ürün kalitemize inanın;

Lütfen satış sonrası hizmetimizin yerli endüstrideki en ileri seviyeyi temsil etmesi gerektiğine inanın, çünkü derinden anlıyoruz: bu, bir şirketin sürdürülebilir gelişiminin anahtarıdır, rekabet gücünün bir yansıması ve bir vurgudur!

Özel Özellikler:

-Çeşitli yuvarlak şişe yüzey etiketlemesi için uygundur

-Sensör gözü taşıma ve etiketlemeyi hareket ettirmek için gerekli olmayan sonsuz değişken hız kontrolünü benimser.

-Bu makine, basit ve makul bir yapı ve çeşitli koruyucu cihazlar ile elektrikli ve mekanik cihazı entegre eder. Bakımı kolaydır.

-Uygun çalışma, kolay bakım ve sabit performansa sahip arayüz ve PLC kontrol sistemi ile donatılmıştır ve parametreler aralığında tüm ayarlara kolay erişim sağlar.

-Otomatik kontrole sahiptir ve eksik şişe, etiket ve şişe sıkışmaları, ayrılmış şişeler ve ribon bitmesi durumunda duracak sistemi algılar.

Sabit performans ile etiketleri yapıştırmak için opto-elektrik sistemi kullanır. Etiket konumu isteğe bağlı olarak ayarlanabilir.

-Makinede 360 derece farklı baskı için ısı kodu yazıcısı bulunmaktadır.

-Ön boyut müşterinin numunesine göre belirlenir.

-Malzeme, zarif görünüme sahip yüksek kaliteli 304 paslanmaz çelikten yapılmıştır ve GMP standardına uygundur.

Teknik parametreler:

Hayır.ÖğelerVeri
1azami çıkış180BOTTLES / MIN
2Etiket uzunluğu20 ~ 250 mm
3Etiket genişliği20 ~ 75 mm
4Uygun şişe aralığı15 ~ 300 ml
5Şişelerin yüksekliği30 ~ 150 mm
6Gerilim / FrekansAC220V / 50Hz
7Güç tüketimi2Kw
8Boyutlar (UxGxY)1950x1060x1300 mm
9Ağırlık237 Kg