Yüksek Kaliteli Otomatik Streç Kol Etiketleme Makinesi

Bu streç kılıf etiketleme makinesi, tüm süreci kontrol eden LCD dokunmatik ekranı benimser, şişe taşıma, şişe ayırma, malzeme taşıma, temizleme, etiket kesme, etiket kılıfı ve küçültme. Operasyon çok uygundur. Verimliliği artırmak ve mekanik yapıya, devre tasarımına, akıllı kontrol, içecek için manşet makinesini etiketlemek için önemli olan elektrikli cihaz kontrol sistemini kullanmak için gelişmiş elektrikli cihaz geliştirdik.

malzeme besleme tampon ünitesi etiketi kontrol etmek, etiket besleme sürecini tamponlamak ve eğimli etiket ve etiket tıkanmasını önlemek için tasarlanmıştır. Etiket kesim yerinin kontrol edilmesi ve kesimin daha doğru yapılabilmesi için etiket kesim yeri fotoelektrik ve insan makinesi ile kontrol edilmektedir. Etiket besleme sürecinde etiket dökümünü daha hassas ve stabil hale getirmek için atalet kuvvetlerini dengelemek için, sıcak büzüşmeli etiket besleme sürecinde kararsız, düşük hız ve etiket tıkanmasını önlemek için etiket besleme ünitesinin Otomatik gerdirme cihazını kullanın. Manşon ve işlemi akıcı ve hızlı bir şekilde etiketleyin, firmamız yeni geliştirdi Çift tahrik ünitesi, bu KML-350 Bu streç kılıf etiketleme makinesi, ortak makineden daha hızlı, 350 şişe / dakika hıza ulaşabilir.

Yüksek Kaliteli Otomatik Streç Kol Etiketleme Makinesi

Teknik parametre

Kapasite20000BPH (Etiket yüksekliği 100 mm)
20000BPH (etiket uzunluğu 100 mm)
18000BPH (Etiket yüksekliği≤250 mm)
18000BPH (etiket uzunluğu 100 mm)
Geçiş yüzdesi≥% 99.9
Tüm hat üretken verimlilik≥% 95
24 saate göre
Uygulanabilir şişe çapıÆ28mm, ~ 125mm
Uygulanabilir etiket uzunluğu30 mm, 250 mm
Uygulanabilir etiket kalınlığı0,027 mm ve 0,13 mm
Etiket malzemesiPVC 、 PET 、 OPS
Kağıt borunun iç çapı≥4 "(101,6 mm)
Kağıt borunun dış çapı≤500 mm
VoltajAC380V , 50 / 60HZ , 3 fazlı
Etiket kılıf makinesinin giriş gücü6KW
Daralan tünelin giriş gücü1,5 KW
Buhar kaynağının basıncı1-8Kg / cm2
Buhar tüketimi< 50kg / saat
Dış boyutKol etiketi ana makinesi: L2100 * W1100 * H2000
Küçülen tünel : L2300mm * W500mm * H1500mm
Toplam ağırlık1000 kilo

Teknik Özellikler ve uygulama:

1. Bu streç manşon etiketleme makinesi, Senkronize şanzımanı benimser ve bir kayışla dişli ile sürülür. Transmisyon kayışının değiştirilmesi hızlı bir şekilde tamamlanacaktır. Değişimi ve bakımı altı saatten fazla süren geleneksel çok katmanlı türle karşılaştırıldığında bakımı kolaydır ve bakımı kolaydır, bu nedenle üretimi etkilemez.

2. Kesici kafa orijinal dönüştürücüsü kesici kafanın içindedir ve kesici kafayı indirdiğinizde senkron kayışı düzeltmeye gerek yoktur. Aynı zamanda benzersiz hafif dokunuşlu insan-makine ekranına sahiptir; bu, diğer türdeş ürünlerin önünde olan güvenlik ve rahatlığın yanı sıra otomatik arama orijinal konum anlamına gelir. Kesicinin yeni tasarımı, yüksek hız, kararlı ve kesin hareket, kesim yeri ve mükemmel küçültme ile adım motoru benimser. Etiket senkron lokasyon yapısı ile uyumlu olup, kesim yeri hatası 1mm içindedir.

3. Etiketin istikrarlı ve akıcı beslenmesini sağlayan ve etiket besleme servosu etiketi taşırken hata etiketi uzunluğunu, etiket bloğunu ve diğer sorunları önleyen döner potansiyometreyi benimser.

4. Vida mandreli üzerindeki engelleyici cihaz, arıza işlemlerini etkin bir şekilde kontrol eder ve orta direğin güvenliğini sağlar.

5. Konumlandırma kayışını her iki tarafta sürmek için mekanik şanzımanla birlikte kullanılır. Tüm şişe taşıma ünitesi değiştirilirken, aşağı ve yukarı genişlik, senkronize ve hızlı bir şekilde ayarlanmayı amaçlayan tek bir el çarkı ile kontrol edilir.

6. İşlemi daha rahat hale getirmek için motoru yukarı ve aşağı benimseyin.

7. Yeni sıcak hava daralan tünel: Yüksek basınçlı üfleme makinesini benimser. Özel tasarlanmış sıcak hava çember tüneli daha fazla enerji tasarrufu sağlar ve shrink şişeyi daha güzel hale getirir. Geleneksel daralan tünel ile karşılaştırıldığında, bu tür bir tünel kavisli şişe için daha iyi sonuç verebilir. (İsteğe bağlı).

Avantajlar

1. Şirketin kılıf etiketleme makinesi, her türlü şişe meyve suyu, çay içecekleri, süt ürünleri, saf su, çeşniler, bira, spor içecekleri ve diğer yiyecek ve içecek endüstrisi için uygundur, sadece son derece hassas bir konuma ve daralmaya sahip değildir. belirgin şişe mükemmel şişe.

2. Mekanik yapının yüksek stabilitesi, tüm makine paslanmaz çelikten ve alüminyum alaşımlı çerçeve kapağı koruyucu sert çerçeve, katı pas.

3. Yüksek kaliteli konumlandırma doğruluğu, tüm mekanik şanzıman tasarımı, zorlamalı manşon etiketlerinin kullanımı.

4. Sarf malzemelerinin düşük bakım maliyeti, bu makine bıçağını atmanın düşük maliyeti, değiştirilmesi kolay, maliyet yükü düşüktür.

5. Güvenilir hizmet, uçağın çeşitli yedek parça deposu, temin etmeye hazır, deneyimli mühendisleri ile teknik destek sağlar.

6. Şık görünüm, güçlü, daha hafif ve esnek kullanımın genel çerçevesi.

7. Yeni endüstri lideri tasarım, kalite daha sağlam ve mükemmeldir, mevcut yerli ürünleri hiçbir şekilde karşılaştıramaz.

8. Makine basit ve zarif yapısal bileşenlerdir, düşük arıza oranı, kolay bakım sağlar.

9. Eksiksiz bir güvenlik ana güvenlik kutusu yelpazesi, aslında düşünceli tasarım.

10. Senkron şişeler, teslimat ve stabil;

11. Ayarlanabilir kesici, kesme manevrası, takım ömrü ikiye katlandı.

12. Daha insancıl işleyen insan-makine arayüzü;