Otomatik Plastik Şişe PVC Kol Etiketleme Shrink Makinesi

Shrink sleeve etiket aplikatör ekipmanı ve shrink band aplikatör makinesi, plastik, cam konturlu ve kontursuz çeşitli yuvarlak, kare, dikdörtgen ve oval konteynır tiplerinde ve şekillerde tam gövde manşon etiketleme uygulamaları, boyun ve kapak bantlama, kurcalanabilir uygulamalar olarak tasarlanmıştır. ve boş veya dolu metal.

Shrink sleeve etiketleme ve büzülme bandı ekipmanı, PVC, PET / PETG, OPS veya PLA'dan yapılmış orta, tam gövde kılıf etiketleri veya kurcalamayı gösteren bantları plastik, cam veya plastikten çeşitli boş veya doldurulmuş yuvarlak, kare ve oval kaplara uygular ve küçültür. metal. Ürünlerinizi süslemek için içecek, gıda, ilaç, nutrasötik, sağlık ve güzellik, tüketim malları, kimya ve diğer imal edilmiş ürünler gibi endüstriler için mükemmel bir çözümdür. Her bir büzülme manşonu sistemi, bir manşon aplikatörü, bir veya iki büzülme tünel modülü, bir buhar jeneratörü ve sistem boyunca kapları taşımak için bir paslanmaz çelik konveyör içerir. Etiket kılıf makinesi, paslanmaz çelik, servo motor ile imal edilmiş olup, doğru ve tutarlı shrink sleeve etiketleme sağlamak için servo tahrikli, PLC kontrollü etiket tahrik silindirleri, kesici tertibatı ve etiket atış tekerlekleri ile tasarlanmıştır.

Teknik özellikler

model numarasıSLM-100SLM-150SLM-200SLM-250
Hız sınırı100BPM150BPM200BPM250BPM
Konteyner ŞekliKonturlu yuvarlak, kare, dikdörtgen ve oval kaplar
Konteyner tipiCam, plastik ve metal
Kılıf Etiket MalzemesiPVC, PET, OPS ve OPP
Malzeme kalınlığı0,03-0,13 mm
Konteyner Ölçüleri28-125 mm
Konteyner Yüksekliği50-305 mm
Kol Yatağı Düz25-200 mm
Kol Kesim Uzunluğu38-305 mm
Çekirdek boyutu5 ″ - 10 ″ Ayarlanabilir
Dolu Makara Dış Çapı500 mm
Elektrik Kaynağı220V 50 / 60HZ 1 / 3PH; 380V 50 / 60HZ 3PH
Makine Ölçüsü2,1 × 0,85x2M
* Kol Uzunluğu ve Genişliğine Bağlı Hız.

Standart shrink sleeve etiketleme makinesi, orta, tam gövde etiketleri ve kurcalanma kanıtı bantlarını plastik, cam ve metalden çeşitli boş veya dolu yuvarlak, kare, dikdörtgen, oval kaplara uygulayan ve küçülten giriş seviyesi etiketleme makinesidir. Bu shrink sleeve etiket aplikatör makinesi, düşük ila orta üretim oranları için tasarlanmıştır ve içecek, gıda, ilaç, nutrasötik, sağlık ve güzellik, tüketim malları, kimyasal ve diğer imal edilmiş ürünler gibi endüstriler için mükemmel bir çözümdür. Her bir shrink sleeve etiketleme sistemi etiket aplikatörü, shrink tüneli, buhar jeneratörü ve konveyör ile birlikte gelir. Mevcut hatta dahil edilebilir.

Büzülme manşonlu etiketler, sürekli bir ağ şeklindeki bir rulodan tedarik edilir, etiketlenmemiş kaplar bir besleme konveyörü aracılığıyla taşınır ve ardından dönen bir besleme vidası ile ölçülür. Kaplar shrink sleeve etiket ekipmanına girdikçe, ağ formundaki etiketler açılır ve bir mandrel ile bir tüp haline getirilir, basılı bir grafik ile hassas bir şekilde beslenir, hassas bir şekilde kesilir, daha sonra konveyör yoluyla taşınan bir kaba uygulanır Buhar jeneratöründen gelen kontrollü buhar ısısının, manşonu kapalı bir buhar tünelinde kap üzerine sıkıca daralttığı ve kaba uyduğu bir buhar tüneline. Konteynerler daha sonra bir boşaltma konveyörü aracılığıyla shrink tünelden çıkar.

Özellik:

1. İleri teknoloji: Japon yapımı motor, kesici takımın ve yüksek hassasiyetli etiketin uzun kullanım ömrünü sağlamak için senkron kesme sistemini kontrol eder.

2. Son derece etkili üretim hızı: Dakikada 400 şişe (standart şişe) Üretim hattı ile çalışabilir veya sadece tek başına çalışabilir.

3. Etiket kontrol sensör rafı

4. Elastik seçim: Makine kafası, yuvarlak şişe, kare şişe, eliptik şişe, şişe üstü ve şişe gövdesine uyacak şekilde eğilebilir. Malzemeyi daha kısa sürede dönüşümlü olarak değiştirmek için en son çift malzeme sağlama sistemi uygulanmaktadır.

5. Eşsiz senkron kesme tabanı: Kesme tabanının spesifikasyon aralığı içinde değişmesine gerek yoktur. Spesifikasyonun değiştirilmesi gerekiyorsa, beş dakika içinde yapılabilir.

6. Basit ve güvenli kullanım: Üzerinde hem İngilizce hem de Çince versiyonları bulunan renkli bir insan kontrolü operasyonu kullanılır.

7. Düşük tüketim bakım maliyeti: kolay değiştirme için düşük maliyetli terk edilmiş bıçak.

8. Kesici takımların uzun kullanım ömrü: çelik bağlantı aktarma mekanizması, pistonlu kesme ve uzun kullanım ömrü.