Dikey Plastik Şişe Ön ve Arka Taraf Çift Taraflı Etiketleme Makinesi

Otomatik kendinden yapışkanlı çift taraflı etiketleme makinesi, günlük kimya, ev kimyası, ilaç ve gıdalarda düz şişelerin, özel şekilli şişelerin ve kare şişelerin tek taraflı veya çift taraflı etiketlenmesi için uygundur. Yağlayıcı şişeleri, çamaşır deterjanı şişeleri, ayakkabı cilası şişeleri, balık şişeleri, içecek şişeleri, kozmetik şişeleri vb., İsteğe bağlı şerit kod yazıcı veya mürekkep püskürtmeli yazıcı, aynı zamanda baskı üretim parti numarası, üretim tarihi ve diğer bilgileri elde etmek için etiketleme, Etiketleme ve mürekkep püskürtmeli yazıcı Entegrasyonu elde etmek, paketleme sürecini azaltmak ve üretim verimliliğini artırmak.

Dikey Plastik Şişe Ön ve Arka Taraf Çift Taraflı Etiketleme Makinesi

Giriş

Bu plastik şişe etiketleme makinesi PLC kontrol sistemidir, PLC'nin olgunluk teknolojisi, yüksek hızlı A / D dönüştürücü, fotoelektrik algılama, yüksek nokta vuruşlu LCD ekran, dokunmatik ekran kontrolü gibi birçok Modern Elektronik Tekniği benimser ve aynı zamanda tasarlanan yeni yükseltme ürünüdür. Kontrolör, mikro bilgisayar kontrolü (dokunmatik ekran, sistem kontrol paneli ve sinyal arayüz paneli); Sinyal sensörü (dağınık yansıma fotoelektrik sensör ve karşıt fotoelektrik sensör); step motor ve sürücü (step motor ve step motor sürücüsü); düzenlenmiş güç kaynağı (güç trafosu ve düzenlenmiş güç kaynağı paneli). Sistemin çok büyük ölçekli entegre devresi, hızlı etiketleme hızı, yüksek güvenilirlik ve iyi stabilite olan yüksek kaliteli bileşenler ithal edilmektedir. Bu denetleyici, geleneksel LCD denetleyiciden geliştirilmiştir, ancak geleneksel LCD denetleyiciden farklıdır, yalnızca insan-makine arayüzünü büyük boyutta tutmakla kalmaz, aynı zamanda eklenmiş grafik ekranı ve bilgi ipucu işlevi, makineyi daha kolay ve daha insancıl hale getirir. Özellikle şişelerin ayrı hız, etiket kaydırma hızı ve şişe aktarım hızının kontrolünü gerçekleştiren ve aynı zamanda başlatma ve durdurmayı kontrol eden ayarlanabilir hızlı motorun dijital kontrolünü ekleyin. O zaman gerçek tüm makinelerin kontrolör tarafından kontrol edildiği anlamına gelir.

Dikey Plastik Şişe Ön ve Arka Taraf Çift Taraflı Etiketleme Makinesi

Teknik parametre

Etiketleme hızı40-150pcs / dakika
Şişe çapı120 mm'nin altında
Etiket boyutu(L) 20-280 mm (H) 30-140 mm
Etiketleyici hatası≤ ± 1 mm
Makara dış çapı:Maks. 360 mm
etiket rulosu iç çapıφ76mm
Net ağırlık300kg
Kontur Boyutları2000 * 900 * 1700 mm

Dikey Plastik Şişe Ön ve Arka Taraf Çift Taraflı Etiketleme Makinesi

Teknik Özellikler ve uygulama:

1. Bu plastik şişe etiketleme makinesi, ana çerçeve, konveyör bant, ayırma cihazı, etiketleme istasyonu, hacim etiketi, hacim etiketi bölmesi ve çalışma ekranı vb.'den oluşan elektronik kontrol parçaları.

2. Çıktı rezervasyonu: İstediğiniz çıktıyı ayarlayabilirsiniz, hedefe ulaşıldığında durduruldu.

3. Her vardiya için çıktıları sayın: Her vardiya için tüm etiketleri sayın, üretim kontrolü toplam üretimi etkin bir şekilde yapın.

4. Etiketler tükendiğinde otomatik olarak dur: tüm etiketler tükendiğinde alarm verebilir.

5. Hız ayar motorunun merkezi kontrolü: Kontrolör, her hız ayar motorunun hızını doğrudan kontrol edebilir, başlatabilir ve durdurabilir.

Dikey Plastik Şişe Ön ve Arka Taraf Çift Taraflı Etiketleme Makinesi

6. Dokunmatik ekranda farklı arayüz için farklı içerikler gösterilir. Hareket menüsü, çepeçevre alarmı gerçekleştirdi ve Çince ile canlı bir şekilde açıklandı.

7. Veri kapatma rezervi: Kontrolör, makine kazayla kapatılırsa veri kaybını önlemek için parametre ayarını ve istatistiksel verileri koruyabilir.

8. Arıza göstergesi: etiketleme prosedüründeki birçok arızayı izleyin, makine alarm vererek otomatik olarak kapanacak ve sistem arızalandığında kırmızı ışık yanacaktır.

9. Bu plastik şişe etiketleme makinesi İlaç, gıda, dairesel etiketleme ve yarım daire yuvarlak nesne etiketleme gibi günlük kimya endüstrisi için uygundur.