Çift Kafalı Şarap Şişeleri Plastik Kaplar Etiketleme Ekipmanları

Güvenilir yuvarlak cam şişeler plastik kaplar şarap etiketleme makineleri çift kafalı gövde boynu etiketleme ekipmanı otomatik

Çift Kafalı Şarap Şişeleri Plastik Kaplar Etiketleme Ekipmanı Detayları

Çift kafalı şişe etiketleme makinelerinde ürün özellikleri

1. Çift taraflı otomatik etiketleme makinesi, çift işaretli veya tek işaretli kare şişeler veya düz şişeler için uygundur.

2. Makine, büyük güç ve güçlendirici yapı ile tasarlanmıştır. Şekilli kayış eğilebilir ve etiketleme kafası sekiz yönde ayarlanabilir, böylece makine herhangi bir şişe için birkaç dakika içinde başarılı bir şekilde ayarlanabilir.

3. Aktif aks ve baskı silindiri arasındaki basınç ayarlanabilir, böylece etiketin çalışma yönü serbestçe ayarlanabilir. Etiket herhangi bir bozulmaya neden olmadan sadece esnek bir şekilde basılır.

4. Etiketleme kafası, çift baskı silindirlerinin yapısını benimser. Etiketin sıkı bir şekilde çekildiğini, ancak alttaki kağıt kalıp kesimi nedeniyle kırılmadığını garanti eder, ayrılmış kavrama gerilimi daha dengeli hale getirir.

5. Çevrimiçi yardım sistemi ile Çince ve İngilizce dokunmatik ekran tabanlı insan arayüzü, makineyi işçiler için çalıştırmayı kolaylaştırır. Pres kayışı, ana taşıma hattına bağlıdır, bu nedenle iki taşıma hattının tamamen senkronize çalışmasını sağlar .

6. Makine ünlü sunucu motorunu uygular, böylece gerçek kapalı döngü kontrolünü gerçekleştirir ve makine step motoru uyguladığında "kör adam yürüyüşü" fenomenini önler. Şekil yapısı özel olarak tasarlanmıştır, böylece etiketlenen şey hassas bir şekilde yerleştirilebilir ve etiketlenebilir.

7. Çok kanallı kodlayıcı, etiketleme konumunu yüksek hızda hassas bir şekilde algılar. Etiket şişeye uygulandıktan sonra bir kapakla bastırılır ve aktif ve pasif sünger merdaneler ile bastırılır, böylece etiket yapıştırıldığında hava kesesi kalmaz. özellikle şeffaf etiketlerle etiketlenmiş kristal şişelere uygulanabilir.

8. Opsiyonel havalı sürücü ve silindir etiketleme seti, yuvarlak şişeleri hassas bir şekilde etiketleyebilir.

Şişe türleri

Şişe türleri

Çift kafalı otomatik Taraflar artı yuvarlak şişe etiketleme makinesi tablosu

Çift kafalı otomatik Taraflar artı yuvarlak şişe etiketleme makinesi tablosuÇift kafalı otomatik Taraflar artı yuvarlak şişe etiketleme makinesi tablosu

Teknik veriler

Üretim hızı40m / dak (80-200PCS / dak)
Etiketleme doğruluğu± 1 mm
Etiket maksimum genişliği200 mm
Şişe çapıKalınlık≤30mmheight≤500mm
Etiket iç çapıΦ76,2 mm
Etiket dış çapıΦ350mm
Konveyör hattının yüksekliği
yere zincir plakası
900mm ± 50mm (Müşteri isteğine göre üretilebilir)
Powe380 / 220V 50Hz 3000W
İşletme basıncı3-5kg 30L / dak
ağırlık400kg
boyut L * W * H3048 * 1400 * 1650 mm

3d çizim

Ana konfigürasyon

HAYIR.İsimMarkaAdetAçıklama
1Servo motorDelta2 takımTayvan
2servo sürücüDelta2 takımTayvan
3Dokunmatik ekranWECON1 takımŞangay
4Taşıma motoruZhujiang1 takımŞangay
5Elektrik gözü etiketleyinTECO1 takımTayvan
6EUT elektrikli gözDataSensor2 takımİtalya
7PLCPanasonic2 takımJaponya
8Paslanmaz çelik malzemePanasonic1 takımJaponya
9Paslanmaz çelik dolap304GB
10Elektrik gözü etiketleyinJJZ1Şangay

Ana konfigürasyon
Garanti: tüm makine için, garanti için bir yıl talep eder. (Garanti kapsamı dışında kalan kazalar, yanlış kullanım,
Ekipman veya bileşenlerinde yanlış uygulama, depolama hasarı, ihmal veya değişiklik. Ayrıca kolay kırılan yedek parça garantiye dahil değildir)

Kurulum: makine fabrikanıza geldikten sonra, ihtiyacınız olursa, teknisyenimiz makineyi kurmak ve test etmek için yerinize gidecek ve ayrıca işçinizi makineyi çalıştırma konusunda eğitecektir (Trenin zamanı işçinize bağlıdır). Masraflar (uçak bileti, yemek, otel, ülkenizdeki seyahat ücreti) hesabınızda olmalıdır; teknisyen için günlük 100 USD ödemeniz gerekiyor. Ayrıca eğitim yapmak için fabrikamıza gidebilirsiniz.

Servisten sonra: Problemi makineye alırsanız teknisyenimiz en kısa sürede makinenin tamiri için yerinize gidecektir.Maliyeti hesabınızda olmalıdır.