Yüksek Hızlı Tam Otomatik PVC Kılıf Shrink Aplikatör Etiketleme Makinesi

Otomatik kılıf etiketleme makinesi, kasıtlı ileri teknolojiyi benimser - şişedeki daire etiketini kapatın. Şişe gövdesinin tasarlandığı konuma sabitlemek için sıcak büzülme. Bu makinenin yapısı kompakttır ve farklı yönlerde ve farklı yüksekliklerde üretim hattı için uygundur.

Makine parçası, modülerleştirmenin kombinasyon tasarımını benimser ve makineyi güvenilir kılar. Yükseklik ayarı motor dalgalanmasını benimser. Malzemenin değiştirilmesi uygundur. Özel kesici kafa tasarımı, etiket haddeleme kesimini daha doğru ve güvenilir hale getirir.

Maden suyu şişesi, saf su şişesi, meşrubat şişesi, ilaç şişesi, yiyecek şişesi ve diğer kaplarda yaygın olarak kullanılmaktadır. Üretim kapasitesi aralığı 2000-40000BPH'dir.

Yüksek Hızlı Tam Otomatik PVC Kılıf Shrink Aplikatör Etiketleme Makinesi

Giriş

Kuruluşundan bu yana, mekanik tasarım ve imalatta uzun süreli birikim tecrübesi altında, müşterilerin farklı ihtiyaçlarına göre VK-150B, VK-250B, VK-350B, VK-450B, VK-600B (tek kafa etiketleme makinesi), hızı dakikada 150 ila 200 şişe, 250 ila 300 şişe, 350 ila 400 şişe, 450 ila 500 şişe, 600 ila 700 şişedir. Yükseltme teknolojisine dayalı olarak üretilen çift kafa etiket manşon makineleri, üretim hızının 40000 şişe / saate ulaşmasını sağlar. Müşterilerin ihtiyaçlarına göre, Sıcak Eriyik Etiketleme Makineleri, otomatik PE Film Paketleme Makineleri ve karton paketleme makineleri geliştirmek için yabancı ileri teknolojiyi kullanıyoruz. Ambalaj makinelerinin gereksinimleri için, mekanik yapı, devre tasarımı, akıllı kontrol, bunları iyileştirmek için üretkenliği artırmak, kepek-yeni otomatik paketleme makinelerini piyasaya sürmek, ürününüzü daha ideal bir rotaya tanıtmak, gelişmiş üreticisi olmak paketleme makineleri.

Bu pvc kılıf shrink aplikatör etiketleme makinesi, yüksek hız, doğru pozisyon, daha az işçi ve mükemmel paketleme ile birlikte şişe, ayrı şişe, kılıf etiketi ve shrink etiketi taşıyacaktır. Makinemiz içecek, çeşni, kozmetik vb. Ambalajlara uygulanabilir.

Yüksek Hızlı Tam Otomatik PVC Kılıf Shrink Aplikatör Etiketleme Makinesi

Teknik parametre:

Üretim kapasitesi≥250 şişe / dakika (etiket uzunluğu 100 mm)
Geçiş yüzdesi≥% 99.9
Tüm hat üretken verimlilik≥% 95 (24 saate göre)
Uygulanabilir şişe çapıÆ28mm ~ Æ 125mm , özel ölçü tasarlanabilir
Uygulanabilir şişe uzunluğu30 mm -280 mm , özel boy tasarlanabilir
Uygulanabilir etiket malzemesiPVC 、 PET 、 OPS
Uygulanabilir etiket uzunluğu30 mm, 250 mm
Uygulanabilir etiket kalınlığı0,027 mm ve 0,13 mm
Uygulanabilir etiket malzemesiPVC 、 PET 、 OPS
Şeffaf uzunlukta etiket≥5mm
Kağıt borunun iç çapı≥4 ”(101,6 mm)
Kağıt borunun dış çapı≤500 mm
VoltajAC380V , 50 / 60HZ , 3 faz
Etiket kılıf makinesinin giriş gücü3KW
Dış boyutEtiket kılıf makinesi : L2100mm * W850mm0 * H2000mm
Toplam ağırlık700kg

Yüksek Hızlı Tam Otomatik PVC Kılıf Shrink Aplikatör Etiketleme Makinesi

Teknik Özellikler ve uygulama:

1. Sürüş ünitesi:

Senkronize şanzıman ve tek kayışla dişli ile sürüş. Transmisyon kayışının değiştirilmesi hızlı bir şekilde tamamlanacaktır. Değişimi ve bakımı altı saatten fazla süren geleneksel çok katmanlı türle karşılaştırıldığında bakımı kolaydır ve bakımı kolaydır, bu nedenle üretimi etkilemez.

2. Kesici kafa ünitesi:

Kesicinin yeni tasarımı, yüksek hız, kararlı ve kesin hareket, kesim yeri ve mükemmel küçültme ile adım motoru benimser. Etiket senkron lokasyon yapısı ile uyumlu olup, kesim yeri hatası 1mm içindedir.

Yüksek Hızlı Tam Otomatik PVC Kılıf Shrink Aplikatör Etiketleme Makinesi

3. Etiket besleme ünitesi:

Etiketi takmayı kolaylaştırmak için makul yükseklikte tekli malzeme rafı. Etiketin istikrarlı ve akıcı beslenmesini sağlayan ve etiket besleme servosu etiketi taşırken hata etiketi uzunluğunu, etiket bloğunu ve diğer sorunları önleyen döner potansiyometre kullanır. Otomatik olarak duracak ve alarm ışığı verecek ve ayrıca dokunmatik ekranda görüntülenecektir.

4. Üniteyi temizleyin:

Çift dairesel ark senkron kayışlı motor koordinasyonu ile benimsenmesi, plastik göbek-kauçuk lastiklerin eşzamanlı olarak temizlenmesini sağlar ve etiketin dengeli bir şekilde dökülmesini sağlar.

5. Şişe taşıma sistemi:

Her iki tarafta konumlandırma kayışını hareket ettirmek için mekanik şanzımanla birlikte kullanılmıştır. Şişe taşıma biriminin tamamını değiştirirken, aşağı ve yukarı genişlik, senkronize ve hızlı bir şekilde ayarlanmayı amaçlayan tek bir el çarkı ile kontrol edilir.

6. Makine kafası yukarı ve aşağı ünitesi:

İşlemi daha rahat hale getiren motoru yukarı ve aşağı doğru kullanır.

7. Yeni buhar daraltma tüneli:

Yeni stil buhar küçültme tüneli, verimliliği büyük ölçüde artırır. Ayarlama ve bakım uygun, küçültme sırayla. Buhar musluğu, tüneli pürüzsüz hale getiren ayırma stilini kullanır. Musluk ağzı dört parçaya bölünmüştür ve her parçanın yüksekliği, yeri ve miktarı, shrink efektini mükemmel hale getirmek için ayarlanabilir.Düşük basınçlı buhar torbası dikişsiz çelik boru tasarımını kullanır ve her bağlantı tüpü paslanmaz çelik kullanır yumuşak tüp, bu nedenle sökme ve sabitleme çok uygundur. Makinenin tamamı paslanmaz çelikten yapılmıştır, bu nedenle ısı tasarrufu sağlar ve enerji kaynaklarından tasarruf sağlar. Ayrıca uluslararası güvenlik standardına uygundur. Alttaki paslanmaz çelik düzlem suyu yoğuşturabilir ve drenaj yapabilir ve çalışma ortamı etkilenemez. Kutu gövdesinin önünde ve arkasında iki adet göz penceresi bulunmaktadır. Tüm makinenin su geçirmez tasarımı, operasyonu ve bakımı uygun hale getiren paslanmaz çelikten yapılmıştır.

8. Yeni sıcak hava daraltma tüneli:

Yüksek basınçlı üfleme makinesini benimser. Özel tasarlanmış sıcak hava çember tüneli daha fazla enerji tasarrufu sağlar ve shrink şişeyi daha güzel hale getirir. Geleneksel daralan tünel ile karşılaştırıldığında, bu tür bir tünel kavisli şişe için daha iyi sonuç verebilir.