Çift Şeritli Otomatik PVC Shrink Sleeve Etiket Aplikatör Makinası

Çift şeritli shrink sleeve etiket aplikatör makinesi, iki senkronize kafa kullanır ve hem tek bir kafa olarak hem de çeşitli boş veya dolu yuvarlaklara aynı anda kılıf etiketleri ve kapak contaları uygulayıp küçültebilen çift kafalı çok fonksiyonlu bir makine olarak çalışabilir, İçecek, gıda, ilaç, kişisel bakım, ev, kimyasal ve diğer endüstriyel ürünler için yaygın olarak kullanılan plastik, cam ve metalden kare, dikdörtgen, oval kaplar, bu çift başlı shrink etiket uygulayıcıları müşterilerin yerden, bütçeden, işçilik maliyetlerinden tasarruf etmelerine ve artırmalarına yardımcı olur iki tek kafalı mandrel tarzı shrink sleeve aplikatör makinesi kullanmak yerine verimlilik.

Çift Şeritli Otomatik PVC Shrink Sleeve Etiket Aplikatör Makinası

Çift kafalı shrink sleeve etiket aplikatör makinesi, benzersiz ve esnek bir çift şeritli otomatik shrink etiket aplikatör makinesidir.Bu shrink sleeve etiket aplikatörü, aynı anda şişelere kılıf etiketleri ve kapak contaları uygulamak ve küçültmek isteyen müşteriler için özel olarak tasarlanmıştır ve size yardımcı olur Tek kafalı shrink etiket makinesinin başa çıkamayacağı bütçe, işçilik maliyeti, bütçe ve verimliliği artırın. Bu çift şeritli küçültme etiketleme makinesi, iki bağımsız senkronize kılıf kafasına sahiptir, tek şeritli bir makine olarak veya çıktı kapasitenizi ikiye katlamak için aynı anda kılıf etiketleri ve kapak contaları çalıştırabilen çift şeritli çok işlevli bir makine olarak çalıştırılabilir. Kurcalanmaya karşı korumalı bant uygulaması ile tam vücut kılıfları veya tam vücut kılıfları için mükemmel bir çözümdür.

Çift kafa shrink sleeve etiket aplikatör makinesi, makinenin çoğu üretim ortamında çalışmasına izin veren 304 paslanmaz çelikten imal edilmiştir, Kritik elektronik bileşenler ve PLC kontrolleri Siemens, Mitsubishi, Omron Schneider ve diğer dünyaca ünlü marka, servo tahrikli, PLC kontrollü etiket tarafından yapılmaktadır. Doğru ve tutarlı büzülme manşonu sağlamak için tahrik silindirleri ve etiket atış tekerlekleri, hızlı hassas kesimler için dört bıçaklı servo tahrikli kesici tertibatı, düşük hurda, benzersiz kesici tertibatı modüler tasarımı, bıçakların kolayca değiştirilmesine veya hızlı, aletsiz değişikliklere izin verir etiket formatını veya konteyner boyutunu değiştirirken diğer kesici kutulara göre, kesici kutuları yerel bir donanım mağazasında bulunabilen yaygın, uygun fiyatlı yardımcı bıçaklar kullanır, hızlı değişen mandrel, bir boyutlu konteynerden diğerine arıza süresini en aza indirir, Ürün çalıştırmaları PLC kontrollüdür kullanıcı dostu dokunmatik ekran kontrol paneli HMI ile programlanmıştır.

Kısa Giriş

1) Kılıf Etiketleme Makinesi, üreticilerin ve tedarikçilerin kesin taleplerini karşılamak için özelleştirilmiştir. Bağımsız olarak veya entegre hat içi ve eşleşen doldurma ekipmanı hızlarında uygulanabilir.

2) Ekipman çerçevesi dikiş kaynaklı, gıda sınıfı paslanmaz çelik bölüm üzerinedir. Bu sağlam temel, hareketi ve titreşimi mutlak minimuma indirebilir ve böylece tutarlı, doğru etiketleme sağlayabilir.

3) Ünite kesici kafa düzlemi, ∮30 mm-∮130 mm'lik kap için geçerlidir. Asla değiştirmenize veya hata ayıklamanıza gerek kalmaz. Ayrıca, benzersiz hafif dokunuşlu insan-makine ekranı, yani otomatik arama orijinal konumu ile diğer türdeş ürünlerden önce güvenlik ve rahatlık ile donatılmıştır.

4) Makul yükseklikte, etiketi sabitlemek kolaylık sağlar Sadece hafifçe bastırmanız gerekir. Dahası, etiket otomatik olarak algılar ve yerini tespit eder. Etiket değişikliği kolay ve rahattır. Ayrıca, kesilen yer kesinlikle kesindir.

5) Hızı yüksek ve eylemi tam olan yeni tasarlanmış kesici step motor. Kesim düzenli ve küçülme mükemmel. Bu tasarım, etiket senkronize konumuyla işbirliği yapar, yapı 1 mm içinde kesim konumunun hassasiyetini sağlar.

Çift Şeritli Otomatik PVC Shrink Sleeve Etiket Aplikatör Makinası

Teknik özellikler

model numarasıSLM-150-2SLM-250-2SLM-350-2SLM-450-2
Hız sınırı150x2BPM250x2BPM350x2BPM450x2BPM
Konteyner ŞekliKonturlu yuvarlak, kare, dikdörtgen ve oval kaplar
Konteyner tipiCam, plastik ve metal
Kılıf Etiket MalzemesiPVC, PET, OPS ve OPP
Malzeme kalınlığı0,03-0,13 mm
Konteyner Ölçüleri28-125 mm
Konteyner Yüksekliği50-305 mm
Kol Yatağı Düz25-200 mm
Kol Kesim Uzunluğu38-305 mm
Çekirdek boyutu5 ″ - 10 ″ Ayarlanabilir
Dolu Makara Dış Çapı500 mm
Elektrik Kaynağı220V 50 / 60HZ 1 / 3PH; 380V 50 / 60HZ 3PH
Makine Ölçüsü3 × 1,2 × 2,1 milyon3,2 × 1,2 × 2,1 milyon3,8 × 1,2 × 2,1 milyon3,8 × 1,2 × 2,1 milyon